Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

Csehország DN "Professzor Dr. Jan Jansky 1873-1921 / Véradásért, életmentésért" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF kis patina Czech Republic ND " Prof. MD Jan Jansky 1873-1921 / For donating blood, for saving lives" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU,XF small patina
32875.

Csehország DN "Professzor Dr. Jan Jansky 1873-1921 / Véradásért, életmentésért" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF kis patina
Czech Republic ND " Prof. MD Jan Jansky 1873-1921 / For donating blood, for saving lives" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU,XF small patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csehszlovákia 1955. "Mezinárodni Modelárská Soutěž - ČŠR 1955 (Nemzetközi Modellverseny - Csehszlovák Köztársaság, 1955)" ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban, hátoldalán "II. místo kategorie: Modely motorové upoutané trysky (II. hely, motorral lekötött sugárhajtású modellek kategóriában)" gravírozással (60mm) T:XF Czechoslovakia 1955. "Mezinárodni Modelárská Soutěž - ČŠR 1955 (International Modeling Competition - Czechoslovak Republic 1955)" silvered bronze award medal in original case, with "II. místo kategorie: Modely motorové upoutané trysky (2nd place in the category: Motor-tethered jet models)" engrave on the back (60mm) C:XF
32876.

Csehszlovákia 1955. "Mezinárodni Modelárská Soutěž - ČŠR 1955 (Nemzetközi Modellverseny - Csehszlovák Köztársaság, 1955)" ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban, hátoldalán "II. místo kategorie: Modely motorové upoutané trysky (II. hely, motorral lekötött sugárhajtású modellek kategóriában)" gravírozással (60mm) T:XF
Czechoslovakia 1955. "Mezinárodni Modelárská Soutěž - ČŠR 1955 (International Modeling Competition - Czechoslovak Republic 1955)" silvered bronze award medal in original case, with "II. místo kategorie: Modely motorové upoutané trysky (2nd place in the category: Motor-tethered jet models)" engrave on the back (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csehszlovákia 1970. "Národní Kulturní Památka - Tábor / 1420-1970 - Z odkazu dějin" kétoldalas bronz emlékplakett Tábor város alapításának 550. évfordulója alkalmából, eredeti tokban. Szign.: Palavsky (61x78mm) T:UNC Czechoslovakia 1970. "Národní Kulturní Památka - Tábor / 1420-1970 - Z odkazu dějin" double-sided bronze commemorative plaque on the occasion of the 550th anniversary of the founding of the town of Tábor, in original case. Signed: Palavsky (61x78mm) C:UNC
32877.

Csehszlovákia 1970. "Národní Kulturní Památka - Tábor / 1420-1970 - Z odkazu dějin" kétoldalas bronz emlékplakett Tábor város alapításának 550. évfordulója alkalmából, eredeti tokban. Szign.: Palavsky (61x78mm) T:UNC
Czechoslovakia 1970. "Národní Kulturní Památka - Tábor / 1420-1970 - Z odkazu dějin" double-sided bronze commemorative plaque on the occasion of the 550th anniversary of the founding of the town of Tábor, in original case. Signed: Palavsky (61x78mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem plombált tokban. Szign.: "C. I. Fodor" (38mm) T:PP, patina Czechoslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" two-sided, silver-plated bronze medallion in a sealed plastic case. Sign.: "C. I. Fodor" (38mm) C:PP, patina
32878.

Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem plombált tokban. Szign.: "C. I. Fodor" (38mm) T:PP, patina
Czechoslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" two-sided, silver-plated bronze medallion in a sealed plastic case. Sign.: "C. I. Fodor" (38mm) C:PP, patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csehszlovákia DN "Csehszlovák-Szír Barátsági Ünnepek - 40" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: "J. ÖERNAJ" (60mm) T:XF Czechslovakia ND "JRD Czechoslovensko Syrskeho Priatelstva Svodín - 40" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "J. ÖERNAJ" (60mm) C:XF
32879.

Csehszlovákia DN "Csehszlovák-Szír Barátsági Ünnepek - 40" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: "J. ÖERNAJ" (60mm) T:XF
Czechslovakia ND "JRD Czechoslovensko Syrskeho Priatelstva Svodín - 40" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "J. ÖERNAJ" (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Csehszlovákia DN "J.A. Komensky 1592-1670 / Muzeum J.A. Komenskeho Uhersky Brod" kétoldalas bronz emlékérem T:XF Czechoslovakia ND "J.A.Komensky 1592-1670 / Muzeum J.A. Komenskeho Uhersky Brod" double-sided bronz medallion C:XF
32880.

Csehszlovákia DN "J.A. Komensky 1592-1670 / Muzeum J.A. Komenskeho Uhersky Brod" kétoldalas bronz emlékérem T:XF
Czechoslovakia ND "J.A.Komensky 1592-1670 / Muzeum J.A. Komenskeho Uhersky Brod" double-sided bronz medallion C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csehszlovákia DN "Mezinárodní Veletrh (Nemzetközi Mérnöki Vásár) - Brno - Československo" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF
32881.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Franciaország 1889. "LES TRAVAUX ONT COMMENCÉ LE 27 JANV. 1887 LE MONUMENT A ÉTÉ INAUGURÉ LE 6 MAI 1889 - INVALIDES 105 NOT DAME 66 COLOGNE 159 OPERA 56 G. PYRAMIDE 146 PANTHEON 83 S. PIERRE132 ARC DE TRIOMPHE 45 ROUEN 150 OBELISQUE WASHINGTON 169 TOUR EIFFEL 300 / SOUVENIR DE MON ASCENSION AU 1ER ETAGE DE LA TOUR EIFFEL 1889 - USINE METALLURGIQUE PARISIENNE" kétoldalas, bronz, vert emlékérem. Szign.: L. Trotin (42,5mm) T:AU  France 1889. "LES TRAVAUX ONT COMMENCÉ LE 27 JANV. 1887 LE MONUMENT A ÉTÉ INAUGURÉ LE 6 MAI 1889 - INVALIDES 105 NOT DAME 66 COLOGNE 159 OPERA 56 G. PYRAMIDE 146 PANTHEON 83 S. PIERRE132 ARC DE TRIOMPHE 45 ROUEN 150 OBELISQUE WASHINGTON 169 TOUR EIFFEL 300 / SOUVENIR DE MON ASCENSION AU 1ER ETAGE DE LA TOUR EIFFEL 1889 - USINE METALLURGIQUE PARISIENNE" double-sided, bronze, struck medallion. Sign: L. Trotin. (42,5mm) C:AU
32882.

Franciaország 1889. "LES TRAVAUX ONT COMMENCÉ LE 27 JANV. 1887 LE MONUMENT A ÉTÉ INAUGURÉ LE 6 MAI 1889 - INVALIDES 105 NOT DAME 66 COLOGNE 159 OPERA 56 G. PYRAMIDE 146 PANTHEON 83 S. PIERRE132 ARC DE TRIOMPHE 45 ROUEN 150 OBELISQUE WASHINGTON 169 TOUR EIFFEL 300 / SOUVENIR DE MON ASCENSION AU 1ER ETAGE DE LA TOUR EIFFEL 1889 - USINE METALLURGIQUE PARISIENNE" kétoldalas, bronz, vert emlékérem. Szign.: L. Trotin (42,5mm) T:AU

France 1889. "LES TRAVAUX ONT COMMENCÉ LE 27 JANV. 1887 LE MONUMENT A ÉTÉ INAUGURÉ LE 6 MAI 1889 - INVALIDES 105 NOT DAME 66 COLOGNE 159 OPERA 56 G. PYRAMIDE 146 PANTHEON 83 S. PIERRE132 ARC DE TRIOMPHE 45 ROUEN 150 OBELISQUE WASHINGTON 169 TOUR EIFFEL 300 / SOUVENIR DE MON ASCENSION AU 1ER ETAGE DE LA TOUR EIFFEL 1889 - USINE METALLURGIQUE PARISIENNE" double-sided, bronze, struck medallion. Sign: L. Trotin. (42,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Franciaország 1902. "V. Hugo 1802-1885 / Souvenir du Centenaire - 26 Fevrier 1802-1902" peremén jelzett Ag emlékérem Victor Hugo születésének 100. évfordulója alkalmából. Szign.: J.C. Chaplain (16,30g/32mm) T:XF patina France 1902. "V. Hugo 1802-1885 / Souvenir du Centenaire - 26 Fevrier 1802-1902" Ag commemorative medal, marked on the edge, on the occasion of the 100th anniversary of the birth of Victor Hugo. Signed: J.C. Chaplain (16,30g/32mm) C:XF patina
32883.

Franciaország 1902. "V. Hugo 1802-1885 / Souvenir du Centenaire - 26 Fevrier 1802-1902" peremén jelzett Ag emlékérem Victor Hugo születésének 100. évfordulója alkalmából. Szign.: J.C. Chaplain (16,30g/32mm) T:XF patina
France 1902. "V. Hugo 1802-1885 / Souvenir du Centenaire - 26 Fevrier 1802-1902" Ag commemorative medal, marked on the edge, on the occasion of the 100th anniversary of the birth of Victor Hugo. Signed: J.C. Chaplain (16,30g/32mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Franciaország 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (Általános Munkaszövetség - 70. évforduló 1895-1965)" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel, eredeti dísztokban (78mm) T:AU France 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (General Confederation of Labor - 70th Anniversary 1895-1965)" double-sided bronze commemorative medal, marked "BRONZE" on the edge, in original decorative case (78mm) T:AU
32884.

Franciaország 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (Általános Munkaszövetség - 70. évforduló 1895-1965)" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel, eredeti dísztokban (78mm) T:AU
France 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (General Confederation of Labor - 70th Anniversary 1895-1965)" double-sided bronze commemorative medal, marked "BRONZE" on the edge, in original decorative case (78mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Franciaország 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (Általános Munkaszövetség - 70. évforduló 1895-1965)" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel, sérült műanyag tokban tokban (38mm) T:AU France 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (General Confederation of Labor - 70th Anniversary 1895-1965)" double-sided bronze commemorative medal, in damaged plastic case (38mm) T:AU
32885.

Franciaország 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (Általános Munkaszövetség - 70. évforduló 1895-1965)" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel, sérült műanyag tokban tokban (38mm) T:AU
France 1965. Confederation Générale du Travail - Soixante-Dixiéme Anniversaire 1865-1965 (General Confederation of Labor - 70th Anniversary 1895-1965)" double-sided bronze commemorative medal, in damaged plastic case (38mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32886.

Franciaország 1975. "30éme anniversaire de la FSM - 1945 Paris 1975 / Federation - Syndicale - Mondiale" kétoldalas bronz emlékérem a Szakszervezeti Világkongresszus 30. évfordulójának alkalmából. Szign.: Šindelař (60mm) T:AU
France 1975. "30éme anniversaire de la FSM - 1945 Paris 1975 / Federation - Syndicale - Mondiale" double-sided bronze commemorative medal on the occasion of the 30th anniversary of the World Trade Union Congress. Sign: Šindelař (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft