Német Szövetségi Köztársaság 1980. "Wapen Hamburgból - Hamburgi konvoj hajó / Helgoland - 90 éve német" fém emlékérem (38,5mm) T:AU-XF (eredetileg PP) Federal Republic of Germany 1980. "Wapen von Hamburg - Hamburger Konvoyschiff / Helgoland - 90 Jahre Deutsch" metal commemorative medal (38,5mm) C:AU-XF (originally PP)
Német Szövetségi Köztársaság 1984. "Születésének 100. évfordulója alkalmából 1884-1984 - Alapító Hans Müller / Telefonkönyv-kiadói együttműködés Hans Müller - Nürnberg - 1950 óta" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (14,71g/0.999/30mm) T:XF (eredetileg PP), patina FRG 1984. "ZUM 100. GEBURTSTAG - 1884 1984 - GRÜNDER HANS MÜLLER / FERNSPRECHBUCH-VERLAG HANS MÜLLER KG NÜRNBERG SEIT 1950" two-sided Ag commemorative medallion, hallmarked at the edge, in original case (14,71g/0.999/30mm) C:XF (originally PP), patina
Német Szövetségi Köztársaság 1989. "Müncheni Nemzetközi Vásár - 1964-1989 / 25 éves a Müncheni Vásár és Kiállítási Társaság" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:XF GFR 1989. "Messe München International - 1964-1989 / 25 Jahre Münchener Messe und Ausstellungs Gesellschaft" two-sided silver plated bronze commemorative medal (40mm) C:XF
Olasz Államok / Pápai Állam 1867. "ROMAE PARENTES ARBITRIQVE GENTIVM - S. PETRVS S. PAVLLVS / PIO IX PONTIFICE MAXIMO SAECVLARIA SOLEMNIA TRIVMPHO PETRI ET PAVLLI APOSTOLOR RECOLENDO ACTA ROMAE III KAL IVLIAS AN CHR MDCCCLXVII" Szent Péter és Szent Pál mártíromságának 1800. évfordulójára készült kétoldalas, bronz emlékérem (49mm) T:AU,XF ph.
Italian States / Papal State 1867. "ROMAE PARENTES ARBITRIQVE GENTIVM - S. PETRVS S. PAVLLVS / PIO IX PONTIFICE MAXIMO SAECVLARIA SOLEMNIA TRIVMPHO PETRI ET PAVLLI APOSTOLOR RECOLENDO ACTA ROMAE III KAL IVLIAS AN CHR MDCCCLXVII" double-sided bronze commemorative medal made for the 1800th Anniversary of the martyrdom of St. Peter and St. Paul (49mm) C:AU,XF edge errors
Olaszország 1980. "Sziklarajzok a Camonica-völgyben / IV. Nemzetközi konferencia a városi fűtésről 1980. V. 12-15. - Brescia" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: "E.M.G." (50mm) T:AU,XF Italy 1980. "Incisioni Rupestri Camune / IV Conferenza Internazionale del riscaldamento urbano 12-15-V-1980 - Brescia" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "E.M.G." (50mm) C:AU,XF
Olaszország 1996. "B.V. del Molino Patrona di Lugo / Parocchia Basilica Santuario B.V. del Molino Inauguratio nel 1945" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, "1836 Johnson Milano Roma" dísztokban (26,15g/0.925/39,5mm) T:AU (eredetileg PP)
Oroszország DN "Szentpétervári Nyári Kert" egyoldalas fehérfém plakett (100mm) + Németország DN "Szent Kristóf, légy a vezetőnk!" egyoldalas műgyanta emlékérem (60mm) T:VF Russia ND "St. Petersburg Summer Garden" one-sided white metal plaque (100mm) + Germany ND "St Christoph - Sei Uns Führer!" one-sided synthetic resin commemorative medallion (60mm) C:VF
Portugália DN "Híres portugál személyiségek - Francisco Sá Carneiro" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem lezárt fólia tasakban, portugál nyelvű információs lappal T:UNC,AU Portugese ND "Grandes Figuras Portuguesas- Francisco Sá Carneiro" two-sided, silver-plated bronze commemorative medallion in a sealed foil package, with Portuguese information sheet C:UNC,AU
Portugália DN "Híres portugál személyiségek - Luís Vaz de Camoes" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem lezárt fólia tasakban, portugál nyelvű információs lappal T:UNC,AU, patina Portugese ND "Grandes Figuras Portuguesas- Luís Vaz de Camoes" two-sided, silver-plated bronze commemorative medallion in a sealed foil package, with Portuguese information sheet C:UNC,AU, patina