Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

Románia 1980. "Román polgári légi közlekedés 1920-1980 / A román polgári légi közlekedés 60. évfordulója - Eroilor Aerului emlékmű 1980" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) + DN "Glorie Ostasului Román műemlék / Kolozsvári Városháza" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (45mm) T:AU,XF Romania 1980. "Aviatia Civila Romana 1920-1980 / A 60-a aniversare a aviatiei civile romane - Eroilor Aerului 1980" two-sided bronze comemmorative medallion (50mm) + ND "Glorie Ostasului Roman / Primaria Municipiului Cluj-Napoca" two-sided, gilded metal comemmorative medallion (45mm) C:AU,XF
32936.

Románia 1980. "Román polgári légi közlekedés 1920-1980 / A román polgári légi közlekedés 60. évfordulója - Eroilor Aerului emlékmű 1980" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) + DN "Glorie Ostasului Román műemlék / Kolozsvári Városháza" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (45mm) T:AU,XF
Romania 1980. "Aviatia Civila Romana 1920-1980 / A 60-a aniversare a aviatiei civile romane - Eroilor Aerului 1980" two-sided bronze comemmorative medallion (50mm) + ND "Glorie Ostasului Roman / Primaria Municipiului Cluj-Napoca" two-sided, gilded metal comemmorative medallion (45mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Románia DN "Arad 950 / Ziridava 2000" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF Romania ND "Arad 950 / Ziridava 2000" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF
32937.

Románia DN "Arad 950 / Ziridava 2000" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:XF
Romania ND "Arad 950 / Ziridava 2000" double-sided bronze medallion (69mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Svájc 1895. "DER GEIST UNSRER VATER SEY MIT UNS - LANCENTHAL DEN 18. JULI 1822 / GRÜTLI DEN XVII NOV MCCCVII" kétoldalas, vert bronz emlékérem, a Langerthal-i Tisztitalálkozó emlékére (46mm) T:AU,XF
32938.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Svájc 1970. "100 Jahre Post-korrespondenzkarten - 1870-1970 (100 éves a postai levelezőkártya)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, gravírozott "0227" sorszámmal (30,24g/0.999/40mm) T:AU (eredetileg PP) patina Switzerland 1970. "100 Jahre Post-korrespondenzkarten - 1870-1970 (100 years of postal correspondence cards)" double-sided, marked Ag commemorative medal, engraved with serial number "0227" (30.24g/0.999/40mm) T:AU (originally PP) patina
32939.

Svájc 1970. "100 Jahre Post-korrespondenzkarten - 1870-1970 (100 éves a postai levelezőkártya)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, gravírozott "0227" sorszámmal (30,24g/0.999/40mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Switzerland 1970. "100 Jahre Post-korrespondenzkarten - 1870-1970 (100 years of postal correspondence cards)" double-sided, marked Ag commemorative medal, engraved with serial number "0227" (30.24g/0.999/40mm) T:AU (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Szovjetunió / Grúzia ~1960-1980. fém plakett festett vörös csillaggal, aranyozott sarló-kalapács jelképpel, illetve a Grúz Szovjet Szocialista Köztársaság festett zászlajával eredeti fa dísztokban (108x79mm) T:AU Soviet Union / Georgia ~1960-1980. metal plaque with painted red star, gilt hammer and sickle symbol, and painted flag of the Georgian Soviet Socialist Republic, in original wooden case (108x79mm) C:AU
32940.

Szovjetunió / Grúzia ~1960-1980. fém plakett festett vörös csillaggal, aranyozott sarló-kalapács jelképpel, illetve a Grúz Szovjet Szocialista Köztársaság festett zászlajával eredeti fa dísztokban (108x79mm) T:AU
Soviet Union / Georgia ~1960-1980. metal plaque with painted red star, gilt hammer and sickle symbol, and painted flag of the Georgian Soviet Socialist Republic, in original wooden case (108x79mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szovjetunió / Ukrajna DN "Kniv - T.G. Sebienko sírja és emlékműve a Taraszov-dombon" kétoldalas Al emlékérem eredeti műanyag tokban (61mm) T:AU Soviet Union / Ukraine ND "Kaniv - T.G. Shebienko's grave and monument on Tarasov Hill" double-sided Al commemorative medal in original plastic case (61mm) C:AU
32941.

Szovjetunió / Ukrajna DN "Kniv - T.G. Sebienko sírja és emlékműve a Taraszov-dombon" kétoldalas Al emlékérem eredeti műanyag tokban (61mm) T:AU
Soviet Union / Ukraine ND "Kaniv - T.G. Shebienko's grave and monument on Tarasov Hill" double-sided Al commemorative medal in original plastic case (61mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szovjetunió 1974. "XXV / Tudományos-Műszaki Együttműködés 1949-1974" aranyozott, részben festett függelékes jelvény szalaggal T:AU
32942.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szovjetunió 1982. "Kijev 1500 éves" kétoldalas Al emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (57mm) T:XF Soviet Union 1982. "Kiev 1500 years anniversary" two-sided Al commemorative medallion in plastic case, with certificate (57mm) C:XF
32943.

Szovjetunió 1982. "Kijev 1500 éves" kétoldalas Al emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (57mm) T:XF
Soviet Union 1982. "Kiev 1500 years anniversary" two-sided Al commemorative medallion in plastic case, with certificate (57mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szovjetunió DN "Lenin - Csak egy olyan párt töltheti be a vezető harcos szerepét, amelyet a vezetés elmélete vezérel" kétoldalas Al emlékérem eredeti, sérült tokban (65mm) T:AU,XF Soviet Union ND "Lenin - Only a party guided by the theory of leadership can fulfill the role of a leading fighter" two-sided Al commemorative medallion in original, broken case (65mm) C:AU,XF
32944.

Szovjetunió DN "Lenin - Csak egy olyan párt töltheti be a vezető harcos szerepét, amelyet a vezetés elmélete vezérel" kétoldalas Al emlékérem eredeti, sérült tokban (65mm) T:AU,XF
Soviet Union ND "Lenin - Only a party guided by the theory of leadership can fulfill the role of a leading fighter" two-sided Al commemorative medallion in original, broken case (65mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szovjetunió DN "Lenin-rend Riga Elektromechanikai üzem" kétoldalas, patinázott bronz emlékérem (60mm) T:XF Soviet Union ND "Order of Lenin Riga Electromechanical plant" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF
32945.

Szovjetunió DN "Lenin-rend Riga Elektromechanikai üzem" kétoldalas, patinázott bronz emlékérem (60mm) T:XF
Soviet Union ND "Order of Lenin Riga Electromechanical plant" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szovjetunió DN "Lenin 1917-1967" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett, hátoldalára filc ragasztva (59x79mm) T:AU, patina Soviet Union ND "Lenin 1917-1967" one-sided, cast bronze commemorative plaque, felt glued to the reverse (59x79mm) C:AU, patina
32946.

Szovjetunió DN "Lenin 1917-1967" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett, hátoldalára filc ragasztva (59x79mm) T:AU, patina
Soviet Union ND "Lenin 1917-1967" one-sided, cast bronze commemorative plaque, felt glued to the reverse (59x79mm) C:AU, patina

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szovjetunió DN(1977) "Az orosz irodalom klasszikusai" 6xklf kétoldalas bronz emlékérem, teljes sor! Benne "Alexander Pushkin" + "Leo Tolstoy" + "Fyodor Dostoyevsky" + "Mikhail Lermontov" + "Nikolai Gogol" + "Nikolay Nekrasov" emlékérmek fóliatokban (36,5mm) T:AU,XF Soviet Union ND(1977) "Classics of Russian literature" 6xdiff two-sided bronze commemorative medallion, full set! Including "Alexander Pushkin" + "Leo Tolstoy" + "Fyodor Dostoyevsky" + "Mikhail Lermontov" + "Nikolai Gogol" + "Nikolay Nekrasov" commemorative medallions in foil packaging (36,5mm) C:AU,XF
32947.

Szovjetunió DN(1977) "Az orosz irodalom klasszikusai" 6xklf kétoldalas bronz emlékérem, teljes sor! Benne "Alexander Pushkin" + "Leo Tolstoy" + "Fyodor Dostoyevsky" + "Mikhail Lermontov" + "Nikolai Gogol" + "Nikolay Nekrasov" emlékérmek fóliatokban (36,5mm) T:AU,XF
Soviet Union ND(1977) "Classics of Russian literature" 6xdiff two-sided bronze commemorative medallion, full set! Including "Alexander Pushkin" + "Leo Tolstoy" + "Fyodor Dostoyevsky" + "Mikhail Lermontov" + "Nikolai Gogol" + "Nikolay Nekrasov" commemorative medallions in foil packaging (36,5mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft