Románia 1980. "Román polgári légi közlekedés 1920-1980 / A román polgári légi közlekedés 60. évfordulója - Eroilor Aerului emlékmű 1980" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) + DN "Glorie Ostasului Román műemlék / Kolozsvári Városháza" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (45mm) T:AU,XF Romania 1980. "Aviatia Civila Romana 1920-1980 / A 60-a aniversare a aviatiei civile romane - Eroilor Aerului 1980" two-sided bronze comemmorative medallion (50mm) + ND "Glorie Ostasului Roman / Primaria Municipiului Cluj-Napoca" two-sided, gilded metal comemmorative medallion (45mm) C:AU,XF
Svájc 1895. "DER GEIST UNSRER VATER SEY MIT UNS - LANCENTHAL DEN 18. JULI 1822 / GRÜTLI DEN XVII NOV MCCCVII" kétoldalas, vert bronz emlékérem, a Langerthal-i Tisztitalálkozó emlékére (46mm) T:AU,XF
Svájc 1970. "100 Jahre Post-korrespondenzkarten - 1870-1970 (100 éves a postai levelezőkártya)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, gravírozott "0227" sorszámmal (30,24g/0.999/40mm) T:AU (eredetileg PP) patina Switzerland 1970. "100 Jahre Post-korrespondenzkarten - 1870-1970 (100 years of postal correspondence cards)" double-sided, marked Ag commemorative medal, engraved with serial number "0227" (30.24g/0.999/40mm) T:AU (originally PP) patina
Szovjetunió / Grúzia ~1960-1980. fém plakett festett vörös csillaggal, aranyozott sarló-kalapács jelképpel, illetve a Grúz Szovjet Szocialista Köztársaság festett zászlajával eredeti fa dísztokban (108x79mm) T:AU Soviet Union / Georgia ~1960-1980. metal plaque with painted red star, gilt hammer and sickle symbol, and painted flag of the Georgian Soviet Socialist Republic, in original wooden case (108x79mm) C:AU
Szovjetunió / Ukrajna DN "Kniv - T.G. Sebienko sírja és emlékműve a Taraszov-dombon" kétoldalas Al emlékérem eredeti műanyag tokban (61mm) T:AU Soviet Union / Ukraine ND "Kaniv - T.G. Shebienko's grave and monument on Tarasov Hill" double-sided Al commemorative medal in original plastic case (61mm) C:AU
Szovjetunió 1982. "Kijev 1500 éves" kétoldalas Al emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (57mm) T:XF Soviet Union 1982. "Kiev 1500 years anniversary" two-sided Al commemorative medallion in plastic case, with certificate (57mm) C:XF
Szovjetunió DN "Lenin - Csak egy olyan párt töltheti be a vezető harcos szerepét, amelyet a vezetés elmélete vezérel" kétoldalas Al emlékérem eredeti, sérült tokban (65mm) T:AU,XF Soviet Union ND "Lenin - Only a party guided by the theory of leadership can fulfill the role of a leading fighter" two-sided Al commemorative medallion in original, broken case (65mm) C:AU,XF