https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Metszetek

Tételek száma: 77

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1836 A brzozowi ( Stara Wieś ? wieś w Polsce, w gminie Brzozów, )kegytemplom oltára Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
1
16474.

1836 A brzozowi ( Stara Wieś ? wieś w Polsce, w gminie Brzozów, )kegytemplom oltára Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
10 db olasz és afrikai helyszíneket ábrázoló acélmetszet (köztük Albert Henry Payne munkái), változó állapotban, részben foltos, lapméret: 14x17 cm és 18,5x27 cm között
1
16475.

10 db olasz és afrikai helyszíneket ábrázoló acélmetszet (köztük Albert Henry Payne munkái), változó állapotban, részben foltos, lapméret: 14x17 cm és 18,5x27 cm között

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1860 Fiume a magyar tengerpart fővárosa. Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Lapméret. 16x34 cm
1
16477.

cca 1860 Fiume a magyar tengerpart fővárosa. Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Lapméret. 16x34 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1867 A Magyar Északi Vasút Indóházának (Józsefvárosi pályaudvar) első ábrázolása . Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Paszpartuban 19x16 cm
1
16478.

1867 A Magyar Északi Vasút Indóházának (Józsefvárosi pályaudvar) első ábrázolása . Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Paszpartuban 19x16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
EUR
,
26,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Georg Philipp Rugendas (1701?1774): Csatajelenet. Rézmetszet ca 1750. 52x42 cm. Paszpartuban
1
16479.

Georg Philipp Rugendas (1701?1774): Csatajelenet. Rézmetszet ca 1750. 52x42 cm. Paszpartuban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes különféle metszet tétel, 11 db, közte foltos, sérült, rossz állapotban, 24x33 cm.
1
16480.

Vegyes különféle metszet tétel, 11 db, közte foltos, sérült, rossz állapotban, 24x33 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1880-1890 A Magyar bazár divatképe. Színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos, apró sérülésekkel. 33×23,5 cm
1
16481.

cca 1880-1890 A Magyar bazár divatképe. Színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos, apró sérülésekkel. 33×23,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
16482.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
16483.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
16484.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 db hölgy portré, egyik Nicolas Perignon festménye után. rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos. 11x8 cm
1
16485.

2 db hölgy portré, egyik Nicolas Perignon festménye után. rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos. 11x8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1850 Birmingham látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanastalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., üvegezett fakeretben, 10,5x15 cm
1
16486.

cca 1850 Birmingham látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanastalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., üvegezett fakeretben, 10,5x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz