Metszetek

Tételek száma: 77

16487.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16488.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1840-50 2 db londoni részlet. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. 10,5x15 cm.
16489.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1856-1869 3 db lovas és vadászat témájú illusztráció. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Az Illustrated London News-ból. Részben sérült. 24x35 cm körüli méretben
16490.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után, Jan Colaert III metszése: Angyali üdvözlet. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
16491.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Andreas Cellarius (1596-1665) Haemisphae Latumau Sphaerarum: Rium Stel Strale Aequali Proportione, - Az ókori csillagfélteke. Színezett rézmetszetű éggömb térkép, csillagtérkép. Megjelent Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica Amsterdam, 1708. Gereardum Valk - Petrum Schenk. Régi restaurálással. 500x420 mm,üvegezett keretben / Andreas Cellarius (1596-1665) Haemisphae Latumau Sphaerarum: Rium Stel Strale Aequali Proportione, - Ancient Southern Celestial Hemisphere Star Chart This celestial map is a creation of Andreas Cellarius, a renowned Dutch-German cartographer. It was originally published in the "Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica" in Amsterdam in 1708. The chart has been restored in the past centuries, 500x420 mm
16492.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25

16493.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

16494.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16495.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

16496.

28,5x19,5 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16497.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

16498.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft