https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Metszetek

Tételek száma: 77

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
1
16511.

cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1730 Georg Merz: Gesund Brunnen in den Stadt Graben bey dem Klincker Thor zu Augsburg kézzel színezett rézmetszet keretben foltokkal. / Copper-engraving in frame 19x29 cm
1
16512.

cca 1730 Georg Merz: Gesund Brunnen in den Stadt Graben bey dem Klincker Thor zu Augsburg kézzel színezett rézmetszet keretben foltokkal. / Copper-engraving in frame 19x29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hartmann Schedel (1440-1510): Buda látképe, 1493. (Buda első képes ábrázolása) Buda színezett fametszetű látkép keleti irányból felvéve, két levélre nyomtatva. Hátoldalán szöveggel, Paszpartuban. 240 × 530 mm
1
16513.

Hartmann Schedel (1440-1510): Buda látképe, 1493. (Buda első képes ábrázolása) Buda színezett fametszetű látkép keleti irányból felvéve, két levélre nyomtatva. Hátoldalán szöveggel, Paszpartuban. 240 × 530 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
EUR
,
1 187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Abris der Statt Neustatt in Francken sampt den Verschantzungen, worinen die Kay. und Bay. Armeen quartirt haben den 6. Julij 1640 (A frankóniai Neustatt városa, ahol a császári és bajor seregek állomásoztak 1640. július 6. A térkép jobb alsó sarkában Salzburg várának látképe). Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Merian, 1645 körül. Lapszéli kisebb sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 18,5x36 cm / engraving on paper, slightly damaged
1
16514.

Abris der Statt Neustatt in Francken sampt den Verschantzungen, worinen die Kay. und Bay. Armeen quartirt haben den 6. Julij 1640 (A frankóniai Neustatt városa, ahol a császári és bajor seregek állomásoztak 1640. július 6. A térkép jobb alsó sarkában Salzburg várának látképe). Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Merian, 1645 körül. Lapszéli kisebb sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 18,5x36 cm / engraving on paper, slightly damaged

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vue du Passage du Cortége de sa Majesté Louis XVIII, Devant la Statue de Henry IV, le 3 Mai 1814. Jour de son arriveé dans Paris. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 33x46 cm. Korai hőlégballon ábrázolás!
1
16515.

Vue du Passage du Cortége de sa Majesté Louis XVIII, Devant la Statue de Henry IV, le 3 Mai 1814. Jour de son arriveé dans Paris. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 33x46 cm. Korai hőlégballon ábrázolás!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz