Metszetek

Tételek száma: 77

Rozsnyói vár, Erdély. Ludwig Rohbock (1824-1893) német grafikus részletgazdag acélmetszete a "Magyarország és Erdély eredeti képekben" című illusztrált topográfiai műből. Darmstadt, (1860). Druck und Verlag von G. G. Lange. Acélmetszet, mérete: 115x155 mm, lapméret: 155x235 mm.
16449.

Rozsnyói vár, Erdély. Ludwig Rohbock (1824-1893) német grafikus részletgazdag acélmetszete a "Magyarország és Erdély eredeti képekben" című illusztrált topográfiai műből.
Darmstadt, (1860). Druck und Verlag von G. G. Lange. Acélmetszet, mérete: 115x155 mm, lapméret: 155x235 mm.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1800 Nepomuki Szent Jánost ábrázoló rézmetszetű szentkép 10x16 cm
16450.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1850 Visegrád romjainak látképe, "Gran in Ungarn", Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts., színezett acélmetszet, papír, 11x15 cm
16451.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1860 4 db régi ruhadísz, sújtás, magyar otthonka litografált tervei, szabásmintái. 80x54 cm
16452.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1860 Herkulesfürdő, Militär-Gränze Wallachisch-Illirisch Regiment (Land Ungarn), Jos. Zahradniczek litográfia. paszpartuban, 18×22 cm
16453.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1850 Ferdinand Laufberger - G.A. Troitzsch: Árva-Varallya, metszet, üvegezett keretben, 22×17 cm
16454.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1870 Pozsony (Felvidék) városa a dunai pontonhíddal, E. Stieler fametszete, jó állapotban, 24×32 cm
16455.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1940 Kremmer jelzéssel: Nagyvárad (Erdély), Fekete Sas Szálloda, rézkarc, papír, jelzett, 18×23,5 cm
16456.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

16457.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16458.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16459.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lányportré, "Études Chiosies lithographies aux deux crayons par Lafosse", kőnyomatú metszet, papír, jelzett a dúcon, fa keretben, foltos, 60x41 cm, keret: 70x51 cm
16460.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft