Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

B. Radó Lili 2 dedikált kötete: Úgy érzem, éltem. - - versei. Bp., 1935, Vajda János Társaság. Kiadói papírkötés, ázott, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, az utolsó két lap különvált a fűzéstől. + Ének az éjszakában. Bp., 1942, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, hiányos borítóval, ázásnyomokkal, helyenként sérült lapokkal. Mindkét kötet a szerző, B. Radó Lili (1896-1977) költő, író, műfordító által dedikált.
22306.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fülöp Áron: Attila fiai III.: Csaba. Költői elbeszélés tíz énekben. Fülöp Áron Munkái IV. köt. Bp., 1929, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., 138+(2) p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a hátsó borítón ázásnyomokkal, helyenként sérült lapokkal, nagyrészt felvágatlan.
22307.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22308.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Katona László - Katona Dávid: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. III. rész: Beszédírás. A kereskedelmi gyorsírás rövidítéseivel és diktálókönyvvel. Szeged, 1934, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó R.T. Átkötött félvászon-kötésben, körbevágott, helyenként kissé foltos lapokkal.
22309.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal.
22310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22311.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22312.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

4 db régi könyv: Molnár Ferenc: Egy pesti leány története. Bp., 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Első kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egy kijáró lappal. + Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja. II. köt. Eötvös Károly Munkái XIV. Bp., 1908, Révai. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen kis sérülésekkel. + Gárdonyi Géza: Leánynézőben. Julcsa kútja. Két regényke. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel. + Twain, Mark: Az 1,000.000 fontos bankó és más novellák. Ford.: Bálint Lajos. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, a gerincen sérülésekkel.
22313.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Elbeszélő költemény. DEDIKÁLT! Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos, hajtott kiadói papír védőborítóban.
22314.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22315.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vámossy Ferenc Kollár Lajos: Mérnöki alkotások esztétikája. Bp., é.n., akadémiai, kartonált papírkötés.
22316.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

4 db könyv - Kellér Dezső: Kedves Közönség; Révész Gy. István: Fél hanggal feljebb; Ignácz Rózsa: Mámoros malom; Oravecz Paula: Idegen föld. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
22317.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft