Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

Zsolt Béla: Napraforgó. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, átlátszó védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22198.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kovács Imre: A parasztéletforma csődje. 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22199.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jókai Anna: A mérleg nyelve II. köt. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány. Bp., 2003, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés.
22200.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

22201.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Musset, René: A szökött katona. Fordította Cobor Péter. Bp., 1918, Kultura. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

May Károly: A rabszolgakaraván. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
22203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., [1937], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 264 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap szakadt, egyébként jó állapotban. Szemere Samu (szül. Stern) (1881-1978) filozófiai író, esztéta, az MTA tagja, az Országos Izraelita Tanítóképző Intézet igazgatója autográf aláírásával, 1940-es ajándékozási bejegyzéssel.
22204.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A halál himnusza. 1936, Hungária. 27. számozott példány. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
22205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Steinert Ágota: Atlantiszból még harangoznak. DEDIKÁLT Jálics Petrának! 2008, Helikon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22206.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Volly István: Erdélyi és az 1940-ben a Székelyfölddel visszatért szatmári-bihari területekről való karácsonyi játékok. 72 eredeti népi játék. Bp., 1940, A Magyar Népművelők Társasága Kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, ráragasztott műanyag borítóval.
22207.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Ford.: Visi Imre. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 273 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal, néhány kissé sérült lappal.
22208.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kurt Vonnegut 2 műve: Mesterlövész, Áldja meg az Isten, dr. Kevorkian. Bp., 1986-2001, Európa-Gulliver. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22209.

Kurt Vonnegut 2 műve:
Mesterlövész, Áldja meg az Isten, dr. Kevorkian. Bp., 1986-2001, Európa-Gulliver. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft