Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

22090.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bárdosi Németh János: Öreg szilfa árnyékában. Versek. DEDIKÁLT! [Békéscsaba], 1926,Nemzedékek,(Tevan-ny.), 66 p. Kiadói papírkötés, hiányzó hátsó borítóval.
22091.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22092.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csite Károly: Atyafiak takarékban. Rajzok és elbeszélések. Gyoma, 1911, Kner Izidor, 117+3 p. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, a borítón címkével, a címlapon bélyegzésekkel.
22093.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22094.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22095.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22096.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22097.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Elek Artúr: Álarcosmenet. Bp., 1913, Nyugat. Kiadói papírkötés, gerinc, borítólap sérült, viseltes állapotban.
22098.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

[Suppan Vilmos]: Siculus Viator: A szentgáli csoda. Szövetkezeti regény. Bp., 1938.,"Hangya", 125+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől és a fűzése laza, a hátsó borítón és a hátsó szennylapon firkával, a hátsó szennylapon hiánnyal.
22099.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22100.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22101.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft