Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 684
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394048
22342
515
Ladányi Mihály: Bejegyzések a családi Bibliába. Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. 157p. Aranyozott kiadói nyl kötésben 2446544
22343
515
700
Schalom Asch: Dalol a völgy. Horváth Zoltán fordítása. Bp, é.n., Tábor. Kopott és foltos félvászon kötésben. Meglazult kötéssel. 3176120
22344
515
700
Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval. 3176302
22345
515
700
Nemzet és demokrácia Kelet-Európában. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 13. Párizs, 1984, Dialogues Européens. 160p. Kiadói papírkötés 3250822
22346
515
700
Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban. 3250831
22347
515
700
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban. 3355013
22348
515
700
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal. 3401552
22349
515
700
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Ford. Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum, 234+2 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel. 2730325
22350
515
500
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel. 2733722
22351
515
500
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés. 3105846
22352
515
500
Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. 3379027
22353
515
500
Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft