Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

22078.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hatvany Lajos: Feleségek felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919, Pallas, 354+2 p.+ VI t. Átkötött egészvászon-kötés.
22079.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22080.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22081.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22082.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22083.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22084.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A Magyar Korona országainak 1899. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XXVI. köt. Bp., 1900. Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 183 p. Kiadói egészvászon-kötés, enyhe kopással
22085.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22086.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22087.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22088.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

22089.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft