Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs],1933, Szerzői, (Bécs, St. Gabirel Missziós-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
22294.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vladimir Iljics Lenin. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 1 t.+319+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült borítással a hátsó táblán.
22295.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Jókai Mór - Bródy Sándor: Ráby Mátyás viszontagságai. Jókai Mór: Rab Ráby c. munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 159+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzésekkel, foltos lapokkal, sérült kötéssel és laza, kijáró lapokkal.
22296.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Uli Stein: Macht kein' Scheiss, Jungs! Oldenburg, 1993, Lappan. Egészoldalas karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22297.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sumita Batra: Mehndi. A testfestés művészete. Ford.: Károlyi Júlia. Bp., 1999, Pannonica. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22298.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Cavanagh grófnő: Natalie 1-2. köt egybe kötve. Kilián György, Budapest, 1855, 311p. 326 p., Korabeli félvászon kötésben
22299.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bednanics-Bengi-Kulcsár-Szeged: Az irodalmi szöveg antropológiai horizontja. Bp., 2000. Osiris. Kiadói kartonált papírkötésben 560p. .
22300.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Spangel Péter (szerk.): Az ember. Vallomások Sinkovits Imréről. Bp., 2001, Tinta. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22301.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

22302.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22303.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

22304.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Új Aurora irodalmi és művészeti folyóirat 1984. 3. száma. Bartis Ferenc (1936-2006) erdélyi magyar író, költő által dedikált! (Békéscsaba, 1984), Békéscsabai Városi Tanács VB. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban (a védőborítón Bartis Ferenc dedikációjával). + Bartis Ferenc autográf dedikációja a Pest Megyei Hírlap 1985. febr. 23-i számának töredékén (Törpefenyő c. versével)
22305.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft