Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

22282.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A Petőfi Irodalmi Múzeum évkönyve 8. 1969-70. Szerk.: Baróti Dezső. Bp., 1969, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülésekkel. Megjelent 700 példányban.
22283.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Fux Kornél - Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. (Mindkét szerző által aláírt példány!) Történelemszakköri Füzetek 14. Bp., 1981, Tankönyvkiadó. Első kiadás. Átkötött műbőr-kötésben.
22284.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22285.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1865 Budapesti Szemle. Szerk. és kiadják: Csengery Antal és Lónyay Menyhért. Uj folyam. II. kötet. Pest, 1865, Emich Gusztáv-ny., 470+(2) p. Félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon lapszéli sérüléssel, régi intézményi bélyegzőkkel.
22286.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A Fotosorozat 2 kötete: 3. Járai-Szegedi: Fényképezés műfénynél. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. + 19. Szimán-Radó: Fényszűrők. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói, kopottas papírkötés.
22287.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

22288.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22289.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Méreyné Juhász Margit: Meótiszi ének. Történeti regény a VI. századból. Csikós Tóth András rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei III. évf. 3. sz. Bp., [1936], Magyar Könyvbarátok (Kir. M. Egyetemi Ny.), 296 p. Kiadói egészvászon-kötés.
22290.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lázár Béla: Moliere, mint műkritikus. Bp., 1922, Légrády, 1 (címkép) t.+ 54+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval és gerinccel, a borítón sarokhiánnyal, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel.
22291.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A magyarországi első biztosítási napok emlékkönyve 1941. Bp., [1942], Biztosító Intézetek Országos Szövetsége, 255+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, részben szétváló fűzéssel.
22292.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája. Jaschik Álmos rajzaival. (Bp.), 1935, Genius, 189+(1) p. Első kiadás. Kiadói zsinórfűzéses, hártyapapír borítású kartonált kötésben, a borító szélein a papírborítás kissé sérült.
22293.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft