Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 684

22258.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22259.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22260.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22261.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22262.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tolsztój, Alekszéj: Péter cár napja. Három elbeszélés. Ford.: Haiman Hugó. Gyoma, 1928., Kner Izidor, 114+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
22263.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kovács Imre: A kivándorlás. Szolgálat és Írás Munkatársaságának könyvei 6. Bp.,[1938.],Cserépfalvi, 199 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, csak illusztrált papírborító van meg, maga a borító hiányzik, széteső állapotban.
22264.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22265.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22266.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Rabindranath Tagore: A kertész. Angolból fordította: Bartos Zoltán. Bp., Világirodalom. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22267.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

22268.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Harsányi Zsolt: Jókedvű könyv. Harmadik gyűjtés. Bp.,(1943.),Singer és Wolfner, Kiadói kartonált papírkötésben 187p.
22269.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft