Rabindranath Tagore: A kertész. Angolból fordította: Bartos Zoltán. Bp... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~633/Rabindranath-Tagore-A-kertesz-Angolbol-forditotta-Bartos-Zoltan-Bp-Vilagirodalom-Felvaszon~II3440990
3440990
22267
515
Leírás: Rabindranath Tagore: A kertész. Angolból fordította: Bartos Zoltán. Bp., Világirodalom. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: ekb