Kerámiák Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394826
12135
510
Art-ceramics
Pázmány 12 darab kerámia tálka, 1-1 mázkopással, jelzett, d: 11 cm alatt 3394825
12136
510
Art-ceramics
Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 14 cm 3398933
12137
510
Art-ceramics
Jasba német retro váza, jelzett, kis kopással, m: 18 cm 3400902
12138
510
700
Art-ceramics
Vadász figurával díszített lámpa, ragasztott, m: 26 cm 3397963
12139
510
3200
Art-ceramics
Iparművész szárazvirág váza, sérüléssel, m: 12,5 cm 3432620
12140
510
3200
Art-ceramics
Ugrasztott mázas kerámia váza, jelzett, m: 15,5 cm 3433809
12141
510
Art-ceramics
2 darab festett kerámia figura, egyik sérült, m: 17 cm alatt 3433803
12142
510
Art-ceramics
Repesztett mázas váza. Jelzés nélkül, restaurált, m: 24,5 cm 3298227
12143
510
Art-ceramics
Kovács Gyula (1945-2004): Mese oroszlán. Felületi sérülésekkel, jelzés nélkül, 21x15 cm 3431514
12144
510
Art-ceramics
2 darab erdélyi kakasmintás tál, d: 22 cm alatt 3431502
12145
510
Art-ceramics
BM jelzéssel: Lány legyezővel. Jelzett, kis sérüléssel, m: 22 cm 3429481
12146
510
Art-ceramics
Holland tulipántál alátéttel. Jelzés nélkül, mázrepedéssel, d: 14 cm, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft