Kerámiák

Tételek száma: 203

Pázmány 12 darab kerámia tálka, 1-1 mázkopással, jelzett, d: 11 cm alatt
12135.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pázmány kerámia kakasmintás falitál. Jelzett, d: 14 cm
12136.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jasba német retro váza, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
12137.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vadász figurával díszített lámpa, ragasztott, m: 26 cm
12138.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Iparművész szárazvirág váza, sérüléssel, m: 12,5 cm
12139.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ugrasztott mázas kerámia váza, jelzett, m: 15,5 cm
12140.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

2 darab festett kerámia figura, egyik sérült, m: 17 cm alatt
12141.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Repesztett mázas váza. Jelzés nélkül, restaurált, m: 24,5 cm
12142.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kovács Gyula (1945-2004): Mese oroszlán. Felületi sérülésekkel, jelzés nélkül, 21x15 cm
12143.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

2 darab erdélyi kakasmintás tál, d: 22 cm alatt
12144.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

BM jelzéssel: Lány legyezővel. Jelzett, kis sérüléssel, m: 22 cm
12145.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Holland tulipántál alátéttel. Jelzés nélkül, mázrepedéssel, d: 14 cm, m: 9 cm
12146.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft