Kerámiák Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3452583
12184
510
Art-ceramics
Szilke. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 14 cm 3452845
12185
510
3200
Art-ceramics
Régebbi festett vizeskorsó, m: 19 cm 3454486
12186
510
Art-ceramics
Kerámia kínáló és váza, sérüléssel, h: 18 cm, m: 14 cm 3454441
12187
510
Art-ceramics
Tófej padlóváza, pattogzással, m: 51 cm 3454418
12188
510
Art-ceramics
Antik bokály, repedt, m: 19 cm 3454416
12189
510
Art-ceramics
Díszes német kőedény söröskorsó, m: 18,5 cm 3454402
12190
510
3200
Art-ceramics
Gerz fenék alakú söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3451158
12191
510
Art-ceramics
Női arcképes fajansz tál. Mázas, hibátlan. d: 20 cm 3451175
12192
510
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós mintás fajansz tányér, Jelzett, kis lepattanással d: 18 cm 3451161
12193
510
Art-ceramics
Nagy méretű fajansz tál. Kézzel festett, j.n. kis mázhibával 30 cm 3451168
12194
510
Art-ceramics
Schütz Cilli szőlőlevél mintás fajansz tányér, Jelzett, javított d: 20 cm 3451606
12195
510
Art-ceramics
Körmöcbánya virágos tányér, jelzett, kopott, d: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft