Kerámiák

Tételek száma: 203

Hévizi emlék szecessziós váza, kis kopással, m: 12,5 cm
12159.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12160.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vizeskorsó. Alföld, 20. sz. eleje, pattogzással, m: 17 cm
12161.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Steig István Szekszárd falitál, jelzett, mázhibával, d: 19 cm
12162.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Karcagi mázas falitál, jelzett, kis mázhibával, d: 32 cm
12163.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Butlers angol design váza, jelzett, m: 16,5 cm
12165.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 retro kerámia váza. mázas, hibátlan 18,21 cm
12166.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

12167.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

12168.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
12169.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Retro német faág mintás füles váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
12170.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gömb alakú mázas kerámia asztaldísz, m: 14 cm
12171.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft