Kerámiák

Tételek száma: 203

Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm
12109.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12110.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Vintage német multicolor váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
12111.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Szilke. Csákvár, cca 1900, felületi sérüléssel, m: 14,5 cm
12112.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
16

Szilke. Alföld, cca 1900, repedt, m: 16,5 cm
12113.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rendőri vezetők sporttalálkozója, 2000. Eger. Ngy méretű kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, varga, Kákosy? hibátlan 27 cm
12114.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Makkum kézzel festett dísztál, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d 27 cm
12115.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

GF jelzéssel: Molett sellő. Mázas kerámia, jelzett, kis kopással m: 17 cm
12116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vígh Éva (1941-): Mécsestartó. Jelzett, minimális kopással, m: 12 cm
12117.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Szilke. Alföld, 20. sz. első fele, sérült, m. 26 cm
12118.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Sarkadi mázas csempe, jelzés nélkül, 22x21 cm
12119.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Marokkói kézzel festett mázas kerámia dísztál. Jelzett, XX. sz. közepe. Kis mázhibával d: 28 cm
12120.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft