Kerámiák Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3452866
12109
510
4200
Art-ceramics
Alfred Klein mid-century váza, sorszámozott, hibátlan, m: 25,5 cm 3452869
12110
510
4200
Art-ceramics
Retro német kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 3452871
12111
510
5500
Art-ceramics
Vintage német multicolor váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 3454298
12112
510
4600
Art-ceramics
Szilke. Csákvár, cca 1900, felületi sérüléssel, m: 14,5 cm 3454419
12113
510
Art-ceramics
Szilke. Alföld, cca 1900, repedt, m: 16,5 cm 3451166
12114
510
Art-ceramics
Rendőri vezetők sporttalálkozója, 2000. Eger. Ngy méretű kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, varga, Kákosy? hibátlan 27 cm 3449018
12115
510
Art-ceramics
Makkum kézzel festett dísztál, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d 27 cm 3449026
12116
510
Art-ceramics
GF jelzéssel: Molett sellő. Mázas kerámia, jelzett, kis kopással m: 17 cm 3451622
12117
510
Art-ceramics
Vígh Éva (1941-): Mécsestartó. Jelzett, minimális kopással, m: 12 cm 3451077
12118
510
Art-ceramics
Szilke. Alföld, 20. sz. első fele, sérült, m. 26 cm 3451040
12119
510
Art-ceramics
Sarkadi mázas csempe, jelzés nélkül, 22x21 cm 3444404
12120
510
Art-ceramics
Marokkói kézzel festett mázas kerámia dísztál. Jelzett, XX. sz. közepe. Kis mázhibával d: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft