Kerámiák Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3415785
12097
510
Art-ceramics
Modern kék-sárga design váza, hibátlan, m: 24,5 cm 3415802
12098
510
Art-ceramics
Ravelli narancssárga mázas váza, jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm 3418769
12099
510
Art-ceramics
Miskaváza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázhibával 22 cm 3452332
12100
510
Art-ceramics
Olivazöld design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31,5 cm 3452440
12101
510
Art-ceramics
Kakasos tál. Szilágyság, 20. sz. első harmada, d:21,5 cm 3452443
12102
510
4800
Art-ceramics
Tál. Szilágyság, 19. sz. utolsó harmada, kopással, d: 20,5 cm 3452592
12103
510
Art-ceramics
Szilke. Dél-Alföld, cca 20. sz. első fele, sérüléssel, m: 19,5 cm 3452588
12104
510
Art-ceramics
Szilke. Dél-Alföld, cca 1900, felületi sérüléssel, m: 13 cm 3452858
12105
510
Art-ceramics
Lehoczkyné Lőwe Mária iparművész dísztál, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 3452854
12106
510
4800
Art-ceramics
Király Károly hólyagos asztaldísz. Jelzett, tűzhibával, d: 18 cm 3452851
12107
510
Art-ceramics
Bolbáné Szeles Magda (1935-2020): Lány tállal. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm 3452860
12108
510
3400
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia dísztál, d: 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft