Kerámiák Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3161215
12085
510
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat váza. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm 3312946
12086
510
Art-ceramics
Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm 3411624
12087
510
Art-ceramics
2 darab csibeitató. Alföld, cca 20. sz. középső harmada, kis sérüléssel, d: 18-20 cm 3412586
12088
510
3800
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3412576
12089
510
Art-ceramics
Retro német gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm 3412573
12090
510
3800
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Vonalas váza, jelzett, mázhibával, m: 21 cm 3412567
12091
510
Art-ceramics
Iparművész ikebana, kis kopással, 18x15 cm 3412566
12092
510
Art-ceramics
Iparművész ikebana, kis kopással, 16x15 cm 3412467
12093
510
Art-ceramics
Gmund, Erich Hofer kerámia talicska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 3411546
12094
510
2200
Art-ceramics
Kerámia váza, mázas, jelzett, kis kopással 22 cm 3415775
12095
510
3800
Art-ceramics
Alföldi miskakancsó 4 pohárral, kis kopással, m: 16 cm 3415776
12096
510
3800
Art-ceramics
Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft