Kerámiák

Tételek száma: 203

12085.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm
12086.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 darab csibeitató. Alföld, cca 20. sz. középső harmada, kis sérüléssel, d: 18-20 cm
12087.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12088.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Retro német gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12089.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kerezsi Gyöngyi (1943-): Vonalas váza, jelzett, mázhibával, m: 21 cm
12090.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Iparművész ikebana, kis kopással, 18x15 cm
12091.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Iparművész ikebana, kis kopással, 16x15 cm
12092.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Gmund, Erich Hofer kerámia talicska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
12093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kerámia váza, mázas, jelzett, kis kopással 22 cm
12094.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Alföldi miskakancsó 4 pohárral, kis kopással, m: 16 cm
12095.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Retro iparművész kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12096.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft