Kerámiák Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3447804
12037
510
7500
Art-ceramics
Kumpost Éva: Fürdő akt, párologtató résszel. Jelzés nélkül, aljában vízköves, kopással, m: 35 cm 3442885
12038
510
Art-ceramics
Kumpost Éva (1934-1994): Elegáns úr. Jelzett, minimális kopással, m: 27 cm 3413893
12039
510
Art-ceramics
Kaspó mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 18 cm, m: 16 cm 3379451
12040
510
Art-ceramics
Hamersbach házi áldásos kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 28 cm 3426878
12041
510
Art-ceramics
Kecskeméti szilke, kis sérüléssel, m: 16 cm 3426905
12042
510
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi fehérmázas kancsó, hibátlan, m: 20 cm 3427383
12043
510
3200
Art-ceramics
Szemereki Teréz levél lenyomatos virágtartó, jelzett, minimális kopással, 27x30 cm 3428613
12044
510
Art-ceramics
3 darab retro német váza, jelzett, minimális kopással, m: 19 cm alatt 3427104
12045
510
Art-ceramics
Éjjeli lámpa. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 22 cm 3427846
12046
510
Art-ceramics
Aratókorsó. Alföld, cca 1900, sérült, m: 28 cm 3431801
12047
510
4400
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. eleje, mázhibával, m: 22 cm 3431797
12048
510
Art-ceramics
Magas köcsög. Észak-Magyarország, repedéssel, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft