Kerámiák

Tételek száma: 203

Izsépy Margit: Néger hölgy büszt. Kerámia, Jelzés nélkül, kis mázkopással, m: 23 cm
12013.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Férfi két edénnyel. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12014.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm
12015.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Fazék. Mezőtúr, 19. sz. vége, mázsérüléssel, m: 21 cm
12016.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
12017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 42 cm
12018.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tejes edény. Dél-Alföld, cca 19. sz. középső harmada, mázhibákkal, m: 13,5 cm
12019.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Sz. Nagy István Karcag hatalmas falitál, jelzett, minimális kopással, d: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
12020.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kancsó. Felvidék, cca 19. sz. vége, lepattanással, m: 14,5 cm
12021.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kun Éva (1948-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
12022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kun Éva (1948-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12023.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Győry Dezső (1908-1979): Anya gyermekével. Jelzett, mázhibával, m: 36 cm
12024.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft