Kerámiák Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3426732
12013
510
Art-ceramics
Izsépy Margit: Néger hölgy büszt. Kerámia, Jelzés nélkül, kis mázkopással, m: 23 cm 3388488
12014
510
15000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Férfi két edénnyel. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3307520
12015
510
Art-ceramics
Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm 3426881
12016
510
Art-ceramics
Fazék. Mezőtúr, 19. sz. vége, mázsérüléssel, m: 21 cm 3258033
12017
510
Art-ceramics
Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm 3307276
12018
510
Art-ceramics
Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 42 cm 3426875
12019
510
Art-ceramics
Tejes edény. Dél-Alföld, cca 19. sz. középső harmada, mázhibákkal, m: 13,5 cm 3427404
12020
510
Art-ceramics
Sz. Nagy István Karcag hatalmas falitál, jelzett, minimális kopással, d: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3431798
12021
510
Art-ceramics
Kancsó. Felvidék, cca 19. sz. vége, lepattanással, m: 14,5 cm 3431509
12022
510
Art-ceramics
Kun Éva (1948-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm 3431506
12023
510
Art-ceramics
Kun Éva (1948-): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3398018
12024
510
7500
Art-ceramics
Győry Dezső (1908-1979): Anya gyermekével. Jelzett, mázhibával, m: 36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft