Kerámiák Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3444402
12121
510
Art-ceramics
Marokkói kézzel festett mázas kerámia dísztál. Jelzett, XX. sz. közepe. Hibátlan d: 20 cm 3447087
12123
510
Art-ceramics
Komlós Kerámia Budapest fedeles edény, felületi sérüléssel, jelzett, d: 9,5 cm 3445691
12124
510
Art-ceramics
Kerényi Jenő (1908-1975) medve, MÁzas kerámia, j.n. hibátlan 19 cm 3445685
12125
510
Art-ceramics
Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm 3448700
12127
510
Art-ceramics
Kiöntő. Erdély, 19. sz. vége, felületi sérüléssel, m: 9 cm 3437563
12128
510
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Képkeret, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20x14 cm 3442886
12129
510
Art-ceramics
Kumpost Éva (1934-1994): Hőlégballon. Jelzett, sérült, m: 22 cm 3444668
12130
510
Art-ceramics
Kőfalvi Gyula: Lány tállal fali plakett. Jelzés nélkül, engóbozott kerámia, kis kopással, 24x16 cm 3423443
12131
510
Art-ceramics
Csorgatott mázas kosár alakú kerámia gyümölcskínáló, hibátlan, 24x16 cm 3395578
12132
510
Art-ceramics
Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm 3395024
12133
510
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány. Jelzett, kis pattogzással, m: 27 cm 3394966
12134
510
Art-ceramics
Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft