Kerámiák

Tételek száma: 203

Marokkói kézzel festett mázas kerámia dísztál. Jelzett, XX. sz. közepe. Hibátlan d: 20 cm
12121.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Komlós Kerámia Budapest fedeles edény, felületi sérüléssel, jelzett, d: 9,5 cm
12123.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kerényi Jenő (1908-1975) medve, MÁzas kerámia, j.n. hibátlan 19 cm
12124.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ray keramik német iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 41 cm
12125.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kiöntő. Erdély, 19. sz. vége, felületi sérüléssel, m: 9 cm
12127.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Bukrán Edit (1957-): Képkeret, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20x14 cm
12128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kumpost Éva (1934-1994): Hőlégballon. Jelzett, sérült, m: 22 cm
12129.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13

Kőfalvi Gyula: Lány tállal fali plakett. Jelzés nélkül, engóbozott kerámia, kis kopással, 24x16 cm
12130.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Csorgatott mázas kosár alakú kerámia gyümölcskínáló, hibátlan, 24x16 cm
12131.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kirschner 90 jelzéssel kerámia hordó asztaldísz, tűzhibával, m: 11 cm
12132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány. Jelzett, kis pattogzással, m: 27 cm
12133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lázi János (1912-1980): Hódmezővásárhelyi váza. Sérült, jelzett, m: 14 cm
12134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft