Nyomtatványok

Tételek száma: 261

1906-1947 10 db klf napilap történelmi eseményekkel
17987.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17988.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
17989.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

17990.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1910 Tárca-Naptár - naptárterv, tervezete: Szabó István, nyomtatta: Pesti Könyvnyomda
17991.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1910 Paris Inondé e sa Banlieue, párizsi nagy árvíz, képes album, széteső állapotban
17992.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910 Munkásbiztosítási hivatal, Arad, jelentése 1910 és Munkásbiztosítási közlöny folyóirat összesen 6 kötet 1908-1912, korabeli félvászon kötésekben
17993.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1910 Küb am Semmering 8 oldalas képes bemutató nyomtatvány
17994.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1910-1920 Rigó Jancsi (1858-1927) világhírű cigányprímást ábrázoló dekoratív nyomtatvány, dombornyomott szecessziós díszítéssel, foltos, 21x12 cm
17995.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1910-1940 Vegyes különféle iskolai füzet, 18 db, változó állapotban, közte szakadt, sérült is.
17996.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1912 K.k. Priv. Theater an der Wien, igazgató: Karcag Vilmos, műsorfüzete Lehár Ferenc Eva című operettje, reklámokkal, képekkel Remegius Geyling (1878-1974) grafikus, festő (Vienna Secession Wiener Werkstaette) dekoratív fejlécével, 12p
17997.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1912 A Budapesti Iparosképző Prot. Egylet meghívója szüreti mulatságra, Mohácsi Pállal a nevek között, Geiger Richárd szecessziós grafikája
17998.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft