Nyomtatványok Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3455811
17987
510
Printed Materials
1906-1947 10 db klf napilap történelmi eseményekkel 3411694
17988
510
2200
Printed Materials
1907 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. Dombornyomott egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével. Sérült vászonkötés, beírásokkal. 3385812
17989
510
Printed Materials
1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel. 3194386
17990
510
Printed Materials
1908. Huszadik Század folyóirat, IX. évf. 10 szám + VIII. évf 2. szám, ez utóbbi sérült 3453101
17991
510
Printed Materials
1910 Tárca-Naptár - naptárterv, tervezete: Szabó István, nyomtatta: Pesti Könyvnyomda 3433812
17992
510
Printed Materials
1910 Paris Inondé e sa Banlieue, párizsi nagy árvíz, képes album, széteső állapotban 3415699
17993
510
Printed Materials
cca 1910 Munkásbiztosítási hivatal, Arad, jelentése 1910 és Munkásbiztosítási közlöny folyóirat összesen 6 kötet 1908-1912, korabeli félvászon kötésekben 3233855
17994
510
Printed Materials
cca 1910 Küb am Semmering 8 oldalas képes bemutató nyomtatvány 3447726
17995
510
Printed Materials
cca 1910-1920 Rigó Jancsi (1858-1927) világhírű cigányprímást ábrázoló dekoratív nyomtatvány, dombornyomott szecessziós díszítéssel, foltos, 21x12 cm 3434523
17996
510
Printed Materials
cca 1910-1940 Vegyes különféle iskolai füzet, 18 db, változó állapotban, közte szakadt, sérült is. 3453407
17997
510
Printed Materials
cca 1912 K.k. Priv. Theater an der Wien, igazgató: Karcag Vilmos, műsorfüzete Lehár Ferenc Eva című operettje, reklámokkal, képekkel Remegius Geyling (1878-1974) grafikus, festő (Vienna Secession Wiener Werkstaette) dekoratív fejlécével, 12p 3449529
17998
510
Printed Materials
1912 A Budapesti Iparosképző Prot. Egylet meghívója szüreti mulatságra, Mohácsi Pállal a nevek között, Geiger Richárd szecessziós grafikája Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft