Nyomtatványok

Tételek száma: 261

1794 Mária Terézia német nyelvű nyomtatott rendelete, 4p
17950.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1804 Kurzeme (Kurland) Lettország kormányzóság gazdálkodási ügyekben. Levél 3 p.
17951.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1810 I. Ferenc nyomtatott rendelete, 12p
17952.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1827 Buda, alsó-szomolányi Nagy Ignác táblabíró, aranysarkantyús vitéz halotti értesítője, kissé gyűrött, 16x21 cm
17953.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Facsimile, 1834-es szegedi közgyűlés jegyzökönyvéből a gonosz emberek által megháborított Köz-bátorság helyreállítása tárgyában hozott határozatok, Az elharapózó alföldi betyárság elleni intézkedésekről 10 p.
17955.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1863 Eger, Bartakovics Béla egri érseknek az egri főegyházmegye klérusához címzett körlevele, sokszorosított, latin nyelven, lapszéli sérülésekkel
17956.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1868 Gewerbeblatt für das Großherzogthum Hessen. Einunddrei$igster Jahrgang. Nr.1-52. 1868. Darmstadt, 1868, Heinrich Brill, IV, IX-XII, V-VIII+416 p. Néhány fametszetű illusztrációval. Német nyelven. Félvászon-kötésben, egy lapon kivágással, bejelölésekkel, régi bélyegzésekkel.
17957.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Klasszikus versfordítások különböző sajtótermékekből, megjelentek 1870-1950 között. Végh György (1919-1982) költőgyűjteménye. Minimum 50-60 oldalnyi újságkivágás és különlenyomat
17958.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1874 Mindég a régi kerékvágás? Korszerű szó a 21-es bizottsághoz és a törvényhozás tagjaihoz. Nyomtatott Kocsi Sándor saját könyvnyomdájában. 15 p. + mulatozó magyarok fénnyomat vizitkártya méretben
17959.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.; 1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.
17960.

1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.;
1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1887 Meisterwerke der Holzschneidekunst. 104-105. Lieferung. (IX. Band 8-9. Lieferung). 2 db művészi fametszetekkel illusztrált, német nyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, fűzés nélkül, helyenként kis sérülésekkel.
17961.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1890 Pedro Miguel, Panama-csatorna építése, munkások, gőzmozdony, vasútépítés, 3 db fénynyomat, hátoldalán feliratozva, 13,5x17,5 cm / Panama Canal zone, the Canal Cut, Spanish and Italian workers, machine shops, locomotive, railway, 13,5x17,5 cm
17962.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft