Nyomtatványok

Tételek száma: 261

13 db Hundertwasser épület kép és képeslap
18209.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Adriaen van Ostade, Jan Steen és Gabriel Metsu holland festők munkái után készült 3 db reprodukció, paszpartuban, változó állapotban, 10x8 cm körül
18210.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vegyes modern szentkép tétel, kb. 100 db
18211.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Röntgen. Röntgen-Gedächtnisstätte Würzburg. Wilhelm Conrad Röntgen (1845-1923) Nobel-díjas fizikus, gépészmérnök, a röntgensugárzás felfedezője munkásságával kapcsolatos emlékkiadvány, német nyelven, kiadói papírmappában.
18212.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1905 A Bolond Istók c. élclap fél évfolyama egybekötve (XXVIII. évf. 27-52. sz.), kiadó-tulajdonos és felelős szerkesztő: Baróti Lajos, sérült félvászon-kötésben, vetemedett kötéstáblákkal, ázásnyomokkal.
18213.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1927 A Magyar Detektív c. képes folyóirat II. évf. 13-24. számai egybekötve (1927. júl. 1. - dec. 15.), főszerk.: Dr. Csécsy József, sérült félvászon-kötésben, levált gerinccel, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
18214.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

cca 1930 Szent István-napi emlék, Bp., Stern József Rt. kiadása (Tolnai-ny.), sérült hártyapapírral, kissé foltos, képméret: 22x17,5 cm, teljes: 38,5x29,5 cm
18215.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2011 Magyar festmények - Kifestő naptár, 5 db, mind bontatlan, 30x30 cm
18216.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tengeri élőlények (rákok, medúzák, korallok, szivacsok), 2 db színes képtábla, kisebb lapszéli szakadásokkal, 33x42 cm
18217.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft