Nyomtatványok

Tételek száma: 261

1935-1942 Élet szépirodalmi folyóirat 13 kötete: 1935, 1936, 1937, 1938 I-II, 1939 I-II., 1940 I-II, 1941 I-II, 1942 I-II. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, de belül alapvetően tiszta, épp lapokkal.
18064.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1936 Szegedi Szemle I. évf. 1. szám. szerk: Ispánki János és Tóth Béla
18065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1936 Arad, Reinhart Gyula kézműiparos céh díszmesterré választásról szóló díszes, kétnyelvű hirdetmény. 50x35 cm
18066.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1936-1941 A Búvár c. tudományos folyóirat teljes évfolyamai (1936., 1937., 1939., 1940., 1941.), 5 kötet. Szerk.: Cavallier József. Számos érdekes írással, fekete-fehér képekkel, reklámokkal. Félvászon-kötésben, változó állapotban, kissé viseltes borítókkal, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
18067.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, foltos, ázott, kopott.
18068.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1938 La Hongrie. L'Orientation economique et fianciere. Numéro special. Párizs, é.n., L'Illustration kiadása. 116p. Francia nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte Horthy Miklós portréjával. Kiadói papírkötésben, gerincen sérüléssel, kissé foltos borítóval, lapszéli ázásnyomokkal.
18069.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1938 Barlangkutatás. Barlangtani Szakfolyóirat. Szerkeszti:Kadic Oszkár. XVI. kötet, 1. füzet. Kissé foltos kiadói papír kötésben.
18070.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1938 Bp., Biztosítástechnikai értékek és táblázatok, összeáll.: Biztosító Intézetek Országos Szövetsége által kiküldött bizottság, félvászon kötés, kopottas állapotban
18071.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1938-1942 Vegyes különféle napilap tétel, 25 db, közte 2 db 8 Órai Újság, 4 db Pest, a többi Pesti Hírlap, változó állapotban, közte szakadt, és sérült is. Benne korabeli hírekkel, köztük a világháború híreivel
18072.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1938-1942 Jelentés a Takarékpénztárak és Bankok Egyesületének 1938./1940./1941./1942. évi működéséről. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötések, kopott, foltos borítókkal, régi intézményi bélyegzésekkel.
18073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1939 Mosonmagyaróvár, meghívó a Magyaróvári M. Kir. Gazdasági Akadémia absolváló hallgatói által rendezett valéta bálra, foltos, 2 sztl. lev.
18074.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18075.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft