1934 A Budapesti Áru- és Értéktőzsde Tanácsa Hirdetményeinek Tára. XXXV. évf. 1-90. sz. Bp., Pesti Lloyd-ny. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.
1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.
cca 1935 ,,Emlékezzünk Nagy-Magyarországról", a Pesti Hírlap ajándéka, Bp., Légrády Testvérek, hátoldalán a vármegyék leírásával, sérült, ragasztott, sarokhiánnyal, 39x53 cm
1935 Festék Ujság, a Magyar Festékkereskedők Országos Egyesülete hivatalos lapja, ünnepi szám, III. évf. 10. sz., 1935. nov. 15. Szerk.: Jámbor József. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos borítóval, 50 p.