Nyomtatványok

Tételek száma: 261

1934 A Rózsafüzér királynéja c. újság Induló I. évfolyama 1-12. számok.
18051.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1934 A Budapesti Áru- és Értéktőzsde Tanácsa Hirdetményeinek Tára. XXXV. évf. 1-90. sz. Bp., Pesti Lloyd-ny. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.
18052.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
10

1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 4. 10 p + egészoldalas képek.
18053.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 7. 10 p + egészoldalas képek.
18054.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18055.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Pécs. Tájékoztató a város nevezetességeiről. Pécs, é.n. [1934], Idegenforgalmi Iroda, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel, reklámokkal illusztrálva,
18056.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1934-1935 A Függetlenség képes újság II. és III. évfolyamának 3 db száma, szakadásokkal
18057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18058.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18059.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1935 A Magyarság című újság évkönyve, pár lapon kivágással, kopott papírkötésben
18060.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1935 ,,Emlékezzünk Nagy-Magyarországról", a Pesti Hírlap ajándéka, Bp., Légrády Testvérek, hátoldalán a vármegyék leírásával, sérült, ragasztott, sarokhiánnyal, 39x53 cm
18061.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1935 Festék Ujság, a Magyar Festékkereskedők Országos Egyesülete hivatalos lapja, ünnepi szám, III. évf. 10. sz., 1935. nov. 15. Szerk.: Jámbor József. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos borítóval, 50 p.
18062.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft