Nyomtatványok

Tételek száma: 261

1953 Magyarország-Anglia, a legendás 6:3-as labdarúgó mérkőzés meccsfüzete,, ahol az Aranycsapat legyőzte az évtizedek óta veretlen Angliát. Hajtva, hátsó borítón szakadás, első borító elvált / 1953 Hungary - England, legendary football match booklet,in Wembley Stadium, where the Golden Team of Hungary defeated England. Folded, with tear on backside
18124.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1953 Rákóczi emlékkiállítás ismertető 40p. 300 pld
18125.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1953 Color - 20 év. ,,Ünnepeljük a húszéves colort és annak szülőapját: Bayer Pált! [...]" Jubileumi emlékkiadvány, számozott, 20./45 példány. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
18126.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1954 Az Emberi Jogok Egyetemes Kiáltványa magyar kiadás a budapesti amerikai nagykövetség kiadásában szamizdat. 10 p.
18127.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1955 Képes Sport II. évf. majdnem teljes évfolyama (hiányzik: 2.,7,11-13, 18., 25.,36, 50), 1955. január 4. - dec. 27. Gazdag képanyaggal. Benne a kor híreivel, köztük az Aranycsapat híreivel és fotóival is. Félvászon-kötésben, több helyen kivágásokkal, néhány szakadt lappal, néhány számnál borítóhiánnyal.
18128.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1955 Hivatalos gyógyszerárszabás. Bp.., 1955 Művelt nép. 103p. tollas bejegyzésekkel egészvászon kötésben
18129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1956 A Közlekedési Építő Vállalat 1956-1957. évi kollektív szerződése. Bp., KÖZDOK (Állami Ny.), 45+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, a gerincen sérült borítóval.
18130.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1956 ,,Mindenkihez. A Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége folyamatban lévő rendkívüli ülésének első határozata: Nagy Imre a Magyar Népköztársaság miniszterelnöke", forradalmi röplap, sérült, 22x30 cm
18131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1957 Kossuth címeres politikai röplap. 23x18 cm
18132.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1958 Húzótüske. Megjelent 1000 példányban. Ex libris-szel. 1966 Meghívóval, 96p
18133.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1958 Vietnám, Hanoi térkép, ismertető füzet, bőröndcímke, összesen 6 db
18134.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1959-1963 Vegyes napilap tétel, benne űrhajózással kapcsolatos hírekkel, közte Gagarinnal, 10 db, változó állapotban.
18135.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft