https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 261

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1947 Az 1947-es választáson 4-es listán induló Nemzeti Parasztpárt választási szalag plakátja, hajtással, jó állapotban, 58×28 cm
1
18112.

1947 Az 1947-es választáson 4-es listán induló Nemzeti Parasztpárt választási szalag plakátja, hajtással, jó állapotban, 58×28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
1
18113.

[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme)
A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1948 (?) Nemzeti dal fakszimile nyomtatvány, apró lapszéli sérülésekkel, 29,5x21 cm
1
18114.

cca 1948 (?) Nemzeti dal fakszimile nyomtatvány, apró lapszéli sérülésekkel, 29,5x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
1
18115.

1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1949-1952 Szabad Nép! 50 szám, változó állapotban, közte sérült és szakadt is.
1
18116.

1949-1952 Szabad Nép! 50 szám, változó állapotban, közte sérült és szakadt is.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1950 Az Államvédelmi Hatóság és a Népköztársaság Rendőrségének jelvényei, nyomtatvány
1
18117.

cca 1950 Az Államvédelmi Hatóság és a Népköztársaság Rendőrségének jelvényei, nyomtatvány

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1950 Lilliput Vol. 25 No. 5, May 1950, angol nyelvű folyóirat egy száma, fekete-fehér és színes képekkel (köztük művészfotókkal) illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, 120 p.
1
18118.

1950 Lilliput Vol. 25 No. 5, May 1950, angol nyelvű folyóirat egy száma, fekete-fehér és színes képekkel (köztük művészfotókkal) illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, 120 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
ca 1950 Figyeljük az amerikai burgonyabogár megjelenését, villamosplakát méret, kétoldalas 14x19 cm
1
18119.

ca 1950 Figyeljük az amerikai burgonyabogár megjelenését, villamosplakát méret, kétoldalas 14x19 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1950 ,,El a kezekkel Koreától! - Vesszenek a háborús gyujtogatók!", a Magyar Rendőr melléklete, hajtva, kisebb sérüléssel, 41x26 cm
1
18120.

cca 1950 ,,El a kezekkel Koreától! - Vesszenek a háborús gyujtogatók!", a Magyar Rendőr melléklete, hajtva, kisebb sérüléssel, 41x26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm
1
18121.

cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1952 Musik und Bild Kalender, német nyelvű asztali naptár, kissé sérült, ragasztott, 23,5x15 cm + 2006 Spitzweg-Kalender, színes képekkel illusztrált naptár, 16,5x20 cm
1
18122.

1952 Musik und Bild Kalender, német nyelvű asztali naptár, kissé sérült, ragasztott, 23,5x15 cm + 2006 Spitzweg-Kalender, színes képekkel illusztrált naptár, 16,5x20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1952 Az Argentínai Magyar Nemzeti Színház prospektusa, igazgató: Szeleczky Zita
1
18123.

1952 Az Argentínai Magyar Nemzeti Színház prospektusa, igazgató: Szeleczky Zita

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz