Nyomtatványok

Tételek száma: 261

1913 A m. kir. Államvasutak mérnökeinek 1913 január 12-én Budapesten a Magyar Mérnök- és Építészegylet helyiségében megtartott értekezletéről felvett jegyzőkönyv. Bp., Franklin-ny., 6 p.
17999.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1913 A Vasárnapi Könyv 1913. évi füzetei egybekötve (nem teljes; az I. félévből csak az 1. füzet, a II. félévben is hiányokkal). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal, egy-két kijáró lappal.
18000.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1914 A Budapesti Kir. M. Tud. Egyetem bölcsészeti karának naptára az 1914-ik és részben az 1915-ik évre. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, több lapon bejegyzésekkel.
18001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1916 Bp., Vasárnap Könyv I. félév, kiadja: az Országos Közművelődési Tanács, hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
18003.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

1917 Bp., Építőipari mintalapok, Egyszerű szerkezetek és épületek, Iparosok Könyvtára
18004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1917 Az Országos Iparegyesület évi jelentése az 1917. junius 17-én tartandó rendes évi közgyűlés elé. 75-ik év. Bp., 1917, Európa, IV+54 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
18005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1918 Az Ember, Göndör Ferenc politikai hetilapja I. évf. 2. és 3. számai, Bp., 1918. okt. 8.-okt. 15. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, sérült, az egyik szám szétvált borítóval, helyenként foltokkal.
18006.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1920 4 db dísztávirat, klf grafikákkal
18007.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1920 Ricordo di Firenze, leporello, egyik kötéstábla hiányzik
18008.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1920-1930 4 db olasz képes leporelló: Ricordo di Roma, Catania, Firenze, Basilica di S. Antonio di Padova. Változó állapotban.
18010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18011.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft