Kerámiák

Tételek száma: 226

Köcsög. cca 1900, Tiszántúl, sérüléssel, m: 24 cm
12050.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Kerezsi Gyöngyi csíkos mázas váza, jelzett, kis kopással, m: 28 cm
12051.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Iparművész kerámia, Mázas kerámia, j.n. d: 11 cm, m:10 cm
12052.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12053.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Kondor Éva (1938-): Dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12054.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Király Károly hólyagos mázas asztaldísz. Jelzett, d: 18 cm
12055.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, h: 20 cm
12056.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Fábián Zója (1949-2004): Lányka. Engóbozott kerámia, jelzett, m: 20 cm
12057.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Pesthidegkút vulkánmázas váza, jó állapotban, m: 29,5 cm
12058.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, alján lepattanás, m: 19,5 cm
12059.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szombathy Zsuzsa: Füles váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12060.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

SZÉ jelzéssel: mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
12061.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft