Kerámiák

Tételek száma: 226

Borsódy Ágnes (1936-): Szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12038.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzett iparművész váza, hibátlan, m: 21 cm
12039.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Magyarszombatfai miskakancsó, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
12040.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

MV. jelzéssel: Népviseletes kerámia baba. Kézzel festett, jelzett, sorszámozott. 19 cm
12041.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Art deco gyermekfej falidísz pár, kopással, h: 12-15 cm
12042.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Morvay Zsuzsa Iparművészeti Vállalatos elefánt asztaldísz, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, 24x16 cm
12043.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Design pöttyös váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
12044.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Francia majolika kínáló, jelzett, kis kopással, 27x18 cm
12045.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Nagy György narancsos dísztál, jelzett, d: 28 cm
12046.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Péter Ferenc iparművész dísztál, jelzett, hibátlan, d: 29 cm
12047.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Olasz kerámia váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19,5 cm
12048.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

cca 1880 Pink mázas szecessziós kályhacsempe, életfa motívummal, 24x21 cm
12049.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
21

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft