Kerámiák Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3386419
500
30000
Art-ceramics
Gosztonyi Mária (1893-1989): Zöld kockás mokkás készlet. 6db mokkás csésze aljjal, 1db kiöntő, 1db cukortartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett. minimális kopással 3191147
12001
500
50000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hegedülő nő. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 35 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Woman Playing Violin. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 35 cm. 2823397
12002
500
9500
Art-ceramics
Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm 3191149
12003
500
50000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Mother with Child. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 31 cm." 3329057
12004
500
30000
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Csorgatott mázas kínáló. Jelzett, minimális kopással, 35x13x15 cm /// Éva Bod (1924-2004): Drip-glazed serving dish. Signed. Minor wear. Dimensions: 35 × 13 × 15 cm 3339132
12005
500
30000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 27 cm 3339131
12006
500
30000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 28 cm. 3405890
12007
500
24000
Art-ceramics
Azonosítatlan kolozsvári keramikus: Mokkás készlet. 6 db csésze, aljjal. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. 3354702
12009
500
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona: Kétalakos váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3359443
12010
500
Art-ceramics
Király Károly hólyagos asztalközép kínáló, jelzett, d: 29 cm 3354487
12011
500
Art-ceramics
cca 1900, Német festett kőedény kancsó, ón fedéllel, sorszámozott, m: 34,5 cm 3373869
12013
500
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Fuvolázó angyalka váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft