Kerámiák Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3373337
12026
500
Art-ceramics
Pfening László: Kínai hölgy. Jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm 3335527
12027
500
Art-ceramics
Sonneberger Friedel-Figuren cigarettázó férfi figura, mázas kerámia, alján címkével jelzett, kisebb hibákkal, m: 13 cm 3222482
12028
500
Art-ceramics
Historizáló játszó kerubok mintás mázas kerámia padlóváza, jelzés nélkül, tűzhibákkal, m: 37,5 cm 3408402
12029
500
Art-ceramics
Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott csésze alátéttel szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 3408386
12030
500
Art-ceramics
Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott mélytányér szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 3405939
12031
500
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Kislány, mázas kerámia figura, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3405869
12032
500
Art-ceramics
Sövegjártó Mária (1942-): Katona. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kis kopással, 24x11 cm 3404068
12033
500
8500
Art-ceramics
Pesthidegkút vulkánmázas kínáló, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm 3404594
12034
500
Art-ceramics
Fazék. Gömör, cca 19. sz. vége, mázkopással, m: 20 cm 3229232
12035
500
3400
Art-ceramics
Iparművész kínáló, jelzett, kis kopással, 18x18 cm 3391749
12036
500
Art-ceramics
Ugrasztott mázas iparművész dísztál, jelzés nélkül, terv: Várdeák Ildikó, kis kopással, 22x20,5 cm 3391739
12037
500
4200
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft