Kerezsi Gyöngyi (1943-): Geometrikus mintás nagyméretű falitál. Jelzett, hibátlan, 35x35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Bod Éva (1924-2004): Méregzöld váza. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 19 cm /// Éva Bod (1924-2004): Poison Green Vase. Drip-glazed ceramic. Signed. Minor wear. Height: 19 cm
Lány népi ruhában. Mázas samottos kerámia falikép, jelzés nélkül, 51x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Korsó. cca 19. sz. második fele, Sóvidék, sérült, restaurált, m: 33 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.