Kerámiák Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3316415
12086
500
Art-ceramics
MM jelzéssel iparművész falilámpa, kopott, m:26 cm 3208115
12087
500
Art-ceramics
Iparművész ikebana, jelzés nélkül, 18x16 cm 3080290
12088
500
3200
Art-ceramics
Iparművész kínáló, kötélfonatos díszítéssel, kopással, 15x12 cm 3131403
12089
500
Art-ceramics
Retro német kerámia mécsestartó. Hibátlan, m: 20 cm 2415202
12090
500
Art-ceramics
Világos virág díszes tál. Mázas fajansz, jelzett, sérült d: 28 cm 3222962
12091
500
4200
Art-ceramics
Retro német iparművész váza, jelzett, m: 30 cm 3089862
12092
500
4200
Art-ceramics
cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm 3020267
12093
500
Art-ceramics
Magyar iparművész kerámia váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, gyártási repedésekkel d: 23 cm 2960225
12094
500
4800
Art-ceramics
Mexikói Tonala vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm 3264222
12095
500
4600
Art-ceramics
Miska kancsó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm 3174012
12096
500
Art-ceramics
Retro német foltozott narancssárga váza, sorszámozott, m: 18 cm 3119368
12097
500
3200
Art-ceramics
Iparművész kerámia vörösmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft