Kerámiák

Tételek száma: 226

MM jelzéssel iparművész falilámpa, kopott, m:26 cm
12086.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Iparművész ikebana, jelzés nélkül, 18x16 cm
12087.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Iparművész kínáló, kötélfonatos díszítéssel, kopással, 15x12 cm
12088.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Retro német kerámia mécsestartó. Hibátlan, m: 20 cm
12089.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Világos virág díszes tál. Mázas fajansz, jelzett, sérült d: 28 cm
12090.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Retro német iparművész váza, jelzett, m: 30 cm
12091.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
12092.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

12093.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Mexikói Tonala vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm
12094.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Miska kancsó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm
12095.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Retro német foltozott narancssárga váza, sorszámozott, m: 18 cm
12096.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Iparművész kerámia vörösmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12097.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft