Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 189

Arany (Au) gyűrű, 14k, 4 darab sérült gyémánttal m: 57, bruttó 2,2g
22073.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
10

Ezüst (Ag) láncon ötvösművész ezüst (Ag) kereszt medállal, jelzett, nettó 7,2g
22074.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel szív alakban kirakva, jelzett, bruttó 1,6g
22075.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel kirakva, jelzett, bruttó 1,1g
22076.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) 4 darabos ékszer összeállítás, karperec, gyűrű, zömmel jelzett, nettó 7,5 g
22077.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst (Ag) nyakkendőcsipesz, jelzett, nettó 7,5g
22078.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) bokalánc, jelzett, h: 16 cm, nettó 1,7g
22079.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, gyönggyel, jelzett, bruttó 1,7g
22080.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, színes szintetikus kövekkel, jelzett, bruttó 2,6g
22081.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó 4,2g
22082.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14K fehérarany, köves fülbevaló 0,74 g, jelzett
22083.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Arany (Au) 14K gyöngyös fülbevalópár, jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 1 g
22084.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft