Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3404871
22073
500
38000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) gyűrű, 14k, 4 darab sérült gyémánttal m: 57, bruttó 2,2g 3405148
22074
500
15000
Ezüst (Ag) láncon ötvösművész ezüst (Ag) kereszt medállal, jelzett, nettó 7,2g 3388665
22075
500
Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel szív alakban kirakva, jelzett, bruttó 1,6g 3388667
22076
500
Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel kirakva, jelzett, bruttó 1,1g 3402595
22077
500
3400
Ezüst (Ag) 4 darabos ékszer összeállítás, karperec, gyűrű, zömmel jelzett, nettó 7,5 g 3410053
22078
500
Ezüst (Ag) nyakkendőcsipesz, jelzett, nettó 7,5g 3404845
22079
500
Ezüst (Ag) bokalánc, jelzett, h: 16 cm, nettó 1,7g 3402461
22080
500
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, gyönggyel, jelzett, bruttó 1,7g 3402463
22081
500
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, színes szintetikus kövekkel, jelzett, bruttó 2,6g 3404763
22082
500
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó 4,2g 3407090
22083
500
24000
14K fehérarany, köves fülbevaló 0,74 g, jelzett 3404134
22084
500
Arany (Au) 14K gyöngyös fülbevalópár, jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft