Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3348053
22000
500
50000
Jewellery and precious metal items
Tahiti gyöngy medál 14K fehérarany (Au) szerelékkel, d: 12 mm, tanúsítvánnyal br 3,2 g, Kis táskával / Tahitian pearl pendant with 14K white gold (Au) mounting, d: 12 mm, certificated, br 3.2 g, with small bag 3370249
22001
500
34000
Ezüst (Ag) teaszűrő, jelzett, h: 21 cm, nettó 102g 3392869
22002
500
60000
Arany (Au) nyaklánc medállal, 14k, jelzett, rubin berakással, bruttó 2,5g 3392883
22003
500
60000
Arany (Au) gyűrű, 14k, 2 rubin berakással, m: 55, jelzett, bruttó 2,5g 3375279
22004
500
60000
Teljesen ezüst (Ag) 6 darabos halkés szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 18 cm, nettó 211g 3404876
22005
500
65000
Arany (Au) keretben porcelán kegytárgy medál 3,5x3 cm, arany (Au) láncon, 14k, lánc nettó 2,2g 3392879
22006
500
70000
Arany (Au) gyűrű, 14k, korall berakással, m: 57, jelzett, bruttó 3,1g 3371956
22007
500
75000
1852 Ezüst (Ag) kiöntő, csont fogóval, jelzett, 13 latos, m: 15 cm, bruttó 271 g 3407109
22008
500
80000
14K fehérarany, gyűrű, jelzett 2,86g m:56 3406908
22009
500
90000
14K arany (Au) karreif jelzett 4,91 g 3271776
22010
500
80000
14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5 3359373
22011
500
85000
Arany (Au) fülbevaló pár, jelzett, 14k, nettó 3,55g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft