Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 189

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
22049.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,3 g
22050.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) csigaevő villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 15,5 cm, nettó 173g
22051.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Ezüst (Ag) 6 darabos teáskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 15 cm, nettó 161g
22052.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

2 darab régi orosz ezüst (Ag) kanál, jelzett, mesterjegyes, nettó 93g
22053.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Korall nyaklánc, teklagyönggyel, 14k arany (Au) kapoccsal, jelzett, állítható hosszal, h: 40 cm
22054.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Szecessziós képkeret ezüst (Ag) szerelékben, üvegezett, jelzett, 15x9,5 cm
22055.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
11

Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, h: 25,5 cm, nettó 118g
22056.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst (Ag) süteményvilla, jelzett, h: 25 cm, nettó 143g
22057.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Ezüst (Ag) kínáló, jelzett, d: 14 cm, nettó 121g
22058.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Királykék parfümös üveg, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzés nélkül, m: 4,5 cm
22059.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1900 Bíbor parfümös üveg, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, m: 5 cm
22060.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft