Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3407235
22181
500
3400
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyelű sörnyitó, jelzett, h: 10 cm, bruttó 43g 3404661
22182
500
Ezüst (Ag) cukorfogó, 1887, jelzett, nettó 55g 3407223
22183
500
Mexikói ezüst (Ag) levélbontó tőr, jelzett, h: 19 cm, nettó 50g 3404667
22184
500
15000
Ezüst (Ag) fűszerkínáló pár, jelzett, nettó 60g 3375297
22185
500
48000
Ezüst (Ag) 12 darabos kávéskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 11 cm, nettó 162g 3375300
22186
500
24000
Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm, nettó 83g 3374275
22187
500
30000
Orosz ezüst (Ag) süteménykanál és dzsemkanál, részben aranyozott, jelzett, nettó 127g 3375305
22188
500
36000
Ezüst (Ag) tortakanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm, nettó 124g 3375260
22189
500
22000
Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 75g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft