Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 189

Ezüst (Ag) nyelű sörnyitó, jelzett, h: 10 cm, bruttó 43g
22181.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst (Ag) cukorfogó, 1887, jelzett, nettó 55g
22182.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Mexikói ezüst (Ag) levélbontó tőr, jelzett, h: 19 cm, nettó 50g
22183.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) fűszerkínáló pár, jelzett, nettó 60g
22184.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
16

Ezüst (Ag) 12 darabos kávéskanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 11 cm, nettó 162g
22185.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Ezüst (Ag) szervírozókanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 21,5 cm, nettó 83g
22186.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Orosz ezüst (Ag) süteménykanál és dzsemkanál, részben aranyozott, jelzett, nettó 127g
22187.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst (Ag) tortakanál, jelzett, mesterjeggyel, h: 27 cm, nettó 124g
22188.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst (Ag) szervírozó villa, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, nettó 75g
22189.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft