Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 189

Ezüst (Ag) 2 db lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 5,6 g
22157.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) gyertyatartó, jelzett 64 g 7 cm
22158.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
10

Ezüst (Ag) gyűrű, kőberakással, jelzett, m:57, 11,2g
22159.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) kiskanál, 5 db, jelzett, h: 9,5 cm, nettó: 52,7 g
22160.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) cigaretta tárca, díszítéssel 117 g 11x8 cm
22161.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

3 darab ezüst (Ag) szalvétagyűrű, jelzett, nettó: 26g
22162.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

5 db szintetikus zafír kb 2,5 ct / db
22163.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) talpas váza hullámos peremmel, jelzett, m: 14 cm, nettó: 35,6 g
22164.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, d: 6,5 cm, nettó 14,3g
22165.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) nyakkendőtű, jelzett, nettó 4,3g
22166.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 darab antik érméből készített ezüst (Ag) kanál, cca 1810/40, egyikben mesterjegy: Franciscus Günther. Nettó: 27g
22167.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, csiszolt rózsakvarc berakással, jelzett, d: 2 cm, bruttó 10g
22168.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft