Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3404195
22157
500
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) 2 db lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 5,6 g 3407267
22158
500
14000
Ezüst (Ag) gyertyatartó, jelzett 64 g 7 cm 3332076
22159
500
Ezüst (Ag) gyűrű, kőberakással, jelzett, m:57, 11,2g 3388614
22160
500
Ezüst(Ag) kiskanál, 5 db, jelzett, h: 9,5 cm, nettó: 52,7 g 3407261
22161
500
30000
Ezüst (Ag) cigaretta tárca, díszítéssel 117 g 11x8 cm 3405485
22162
500
3 darab ezüst (Ag) szalvétagyűrű, jelzett, nettó: 26g 3387635
22163
500
15000
5 db szintetikus zafír kb 2,5 ct / db 3404472
22164
500
Ezüst (Ag) talpas váza hullámos peremmel, jelzett, m: 14 cm, nettó: 35,6 g 3404509
22165
500
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, d: 6,5 cm, nettó 14,3g 3405626
22166
500
Ezüst (Ag) nyakkendőtű, jelzett, nettó 4,3g 3409132
22167
500
2 darab antik érméből készített ezüst (Ag) kanál, cca 1810/40, egyikben mesterjegy: Franciscus Günther. Nettó: 27g 3404517
22168
500
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, csiszolt rózsakvarc berakással, jelzett, d: 2 cm, bruttó 10g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft