Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 189

22025.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

Arany (Au) karikagyűrű pár, rózsaarany és fehérarany, 14k, m: 56,65, jelzett, mesterjegyes, nettó 7,5g
22026.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25

Art deco olasz vagy angol ezüst (Ag) utazó piperetartó szett, jelzett, FF mesterjeggyel, kipattintható fedelű részekkel, kivehető rúzstartóval, teknőspáncél fésűvel, tükörrel, 10x12 cm,, bruttó 563g
22027.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

22028.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

22029.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Empire gyertyatartó pár Antik ezüst (Ag) 1818 Bécs Fk mesterjeggyel jelzett össz 778 g 28 cm
22030.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

22031.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

22032.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

22033.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

Arany (Au) karlánc, 14k, jelzett, h: 20 cm, nettó 11,8g
22034.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, m:55, 10 darab 0,1ct gyémánttal, bruttó 3,15g
22035.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,43ct) és zafírral (1,16ct) TW, VS, jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,16 ct
22036.

Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 192,41
1 375,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft