https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 189
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
3409941
22025
500
0
160000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
14 K arany nyaklánc medállal ausztrál opál 1ct és gyémánt 0,015 (cabochon, hollandi rózsa csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 3,03 g. nettó 4,5 g
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
3392896
22026
500
0
170000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Arany (Au) karikagyűrű pár, rózsaarany és fehérarany, 14k, m: 56,65, jelzett, mesterjegyes, nettó 7,5g
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
3407288
22027
500
0
180000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Art deco olasz vagy angol ezüst (Ag) utazó piperetartó szett, jelzett, FF mesterjeggyel, kipattintható fedelű részekkel, kivehető rúzstartóval, teknőspáncél fésűvel, tükörrel, 10x12 cm,, bruttó 563g
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3100884
22028
500
0
200000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
14k fehérarany (Au) gyűrű smaragd, gyöngy és gyémánt ékítéssel. Fazettált és brilliáns csiszolással gyémánt TWSI 0,1ct smaragd 0,48 ct m: 53,5 br 1,8 g tanúsítvánnyal
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3409934
22029
500
0
200000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
14 K arany nyaklánc malachittal, jelzett, tanúsítvánnyal br 4,9 g. nettó 4,5 g
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3405359
22030
500
0
240000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Empire gyertyatartó pár Antik ezüst (Ag) 1818 Bécs Fk mesterjeggyel jelzett össz 778 g 28 cm
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
3409949
22031
500
0
260000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
14 K fehérarany gyűrű brillekkel és zafírral. Zafír 1,97ct fazettált ovális csiszolással brillek 0,07ct. brilliáns csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 2,5 g. m: 50
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
3256218
22032
500
0
180000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
1680/1690 Augsburgi ezüst (Ag) barokk kupa. Augsburgi hitelesítő jellel, BP mesterjeggyel jelzett. Két csíkban kopott aranyozással, csíkozásokkal kidolgozott felfelé szélesedő test, m: 8,5 cm, 114g
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3289711
22033
500
0
280000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Koktélgyűrű 14K fehérarany, fazettált ametiszttel (15ct) és brillekkel 0,059 ft. jelzett, br 6,33g M: 52. Dobozzal, tanúsítvánnyal
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
3359370
22034
500
0
300000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Arany (Au) karlánc, 14k, jelzett, h: 20 cm, nettó 11,8g
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
3378203
22035
500
0
400000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, m:55, 10 darab 0,1ct gyémánttal, bruttó 3,15g
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
3409920
22036
500
0
440000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,43ct) és zafírral (1,16ct) TW, VS, jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,16 ct
Kikiáltási ár:
440 000 Ft
Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz