Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 189

Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 18 cm, nettó 295g
22012.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 18 cm, nettó 292g
22013.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 20,5 cm, nettó 311g
22014.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

Arany (Au) nyaklánc medállal, 14k, medálban 6 darab gyémánt berakás cca 0,1ct, rubin berakással, jelzett, bruttó 3,8g
22016.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

22017.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Arany (Au) gyűrű, m: 50, 14k, 12 darab cca 0,05ct gyémánt, illetve 7 darab rubin berakással, jelzett, bruttó 4g
22018.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Ezüst (Ag) 6 darabos kanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 22 cm, nettó 422g
22019.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Ezüst (Ag) 6 darabos kanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 22 cm, nettó 418g
22020.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Arany (Au) gyűrű, 18k, lapis lazuli berakással, m: 55, jelzett, bruttó 5,1g
22021.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Trinity gyűrű, sárga-, rózsa- és fehérarany (Au), jelzett, m: 63, nettó 5,2g
22022.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Ezüst (Ag) gyertyatartó pár Dianás jelzéssel XIX. sz. vége, GW mesterjelzéssel. Gilosált díszítéssel. m: 28 cm 458 g
22023.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Arany (Au) pecsétgyűrű, 14k, jelzés nélkül, m:58, 6,55g
22024.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft