Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3375239
22012
500
85000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 18 cm, nettó 295g 3375236
22013
500
85000
Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 18 cm, nettó 292g 3375230
22014
500
95000
Ezüst (Ag) villa szett, 6 darab, jelzett, mesterjegyes, h: 20,5 cm, nettó 311g 3392981
22016
500
100000
Arany (Au) nyaklánc medállal, 14k, medálban 6 darab gyémánt berakás cca 0,1ct, rubin berakással, jelzett, bruttó 3,8g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2764273
22017
500
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3392968
22018
500
120000
Arany (Au) gyűrű, m: 50, 14k, 12 darab cca 0,05ct gyémánt, illetve 7 darab rubin berakással, jelzett, bruttó 4g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3375286
22019
500
120000
Ezüst (Ag) 6 darabos kanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 22 cm, nettó 422g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3375283
22020
500
120000
Ezüst (Ag) 6 darabos kanál szett, jelzett, mesterjeggyel, monogramos, h: 22 cm, nettó 418g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3392890
22021
500
130000
Arany (Au) gyűrű, 18k, lapis lazuli berakással, m: 55, jelzett, bruttó 5,1g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3408682
22022
500
130000
Trinity gyűrű, sárga-, rózsa- és fehérarany (Au), jelzett, m: 63, nettó 5,2g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3409479
22023
500
130000
Ezüst (Ag) gyertyatartó pár Dianás jelzéssel XIX. sz. vége, GW mesterjelzéssel. Gilosált díszítéssel. m: 28 cm 458 g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3368949
22024
500
140000
Arany (Au) pecsétgyűrű, 14k, jelzés nélkül, m:58, 6,55g
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft