Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3405428
22085
500
15000
Jewellery and precious metal items
14K arany (Au) bross cirkón kövekkel 0,9 g 3405430
22086
500
14K arany (Au) bross gyönggyel 0,9 g 3405422
22087
500
15000
14K arany (Au) bross, nettó: 1,2 g, h: 3,5 cm 3405436
22088
500
14K arany (Au) bross cirkón kövekkel br 1,6 g 3404122
22089
500
34000
Arany (Au) 14K glídes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 1,7 g 3388269
22090
500
5500
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 35 és 20,5 cm, nettó: 13,6 g 3404135
22091
500
Ezüst (Ag) markazitos masni bross, jelzett, 4,3×3,4 cm, bruttó: 9,8 g 3404178
22092
500
Ezüst (Ag) szögletes és kerek szemű anker karkötő, 2 db, jelzett, h: 19 és 19,5 cm, nettó: 7,1 g 3404177
22093
500
Ezüst (Ag) kígyó bokalánc és karkötő, jelzett, h: 19,5 és 24 cm, nettó: 5,3 g 3404175
22094
500
Ezüst (Ag) 2 db széles pálcikás karkötő, jelzett, h: h: 18 és 20,5 cm, nettó: 5,8 g 3404152
22095
500
3800
Ezüst (Ag) golyós nyaklánc zománcozott aranyozott lóhere medállal, jelzett, h: 74 cm; 2,5×1,2 cm, bruttó: 7,3 g 3404183
22096
500
Ezüst (Ag) duplaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft