Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 189

14K arany (Au) bross cirkón kövekkel 0,9 g
22085.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

14K arany (Au) bross gyönggyel 0,9 g
22086.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

14K arany (Au) bross, nettó: 1,2 g, h: 3,5 cm
22087.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

14K arany (Au) bross cirkón kövekkel br 1,6 g
22088.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Arany (Au) 14K glídes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 1,7 g
22089.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 35 és 20,5 cm, nettó: 13,6 g
22090.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst (Ag) markazitos masni bross, jelzett, 4,3×3,4 cm, bruttó: 9,8 g
22091.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag) szögletes és kerek szemű anker karkötő, 2 db, jelzett, h: 19 és 19,5 cm, nettó: 7,1 g
22092.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
13

Ezüst (Ag) kígyó bokalánc és karkötő, jelzett, h: 19,5 és 24 cm, nettó: 5,3 g
22093.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) 2 db széles pálcikás karkötő, jelzett, h: h: 18 és 20,5 cm, nettó: 5,8 g
22094.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) golyós nyaklánc zománcozott aranyozott lóhere medállal, jelzett, h: 74 cm; 2,5×1,2 cm, bruttó: 7,3 g
22095.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
16

Ezüst (Ag) duplaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,6 g
22096.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft