ca 1910 Poroszország, Lengyel és orosz területek nagy méretű orosz nyelvű térképe. Vászonra kasírozva. Foltos, ázott egy helyütt. Sérült kiadói tékában 100x140 cm
Óriási régi térkép tétel: Egy doboznyi térkép a XIX. sz. közepétől leginkább a XX: sz. elejéig: sok litografált térképlap, sok magyar és kevés külföldi katonai térkép az ország minden tájáról, Közel 100 db
cca 1928 Albisi Barthos Indár - Dr. Kurucz György: Történelmi Atlasz Magyarország történelmének tanításához. Bp.,én.,M. Kir. Állami Térképészet, 32 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, bejegyzésekkel.
1927 dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Szerk.: - -. Bp., 1927, Győző Andor, 143+3 p.+141+1 t.+136+1 p. Félvászon-kötésben, amatőr módon javított kötéssel, kopott borítóval, foltos lapokkal.