Térképek

Tételek száma: 208

Football Chemoplast asztali foci játék, eredeti dobozában hiánytalan, eredeti golyóval, egy bábú törött.
17316.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

ca 1910 Poroszország, Lengyel és orosz területek nagy méretű orosz nyelvű térképe. Vászonra kasírozva. Foltos, ázott egy helyütt. Sérült kiadói tékában 100x140 cm
17317.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Heiderich, F. / Schmidt, W.: Kozenns Geographischer Atlas für Mittelschulen Hölzel, Wien, 1906 51t. Egészvászon kötésben
17318.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

ca 1900 Kézzel rajzolt térkép lapok, térkép másolatok, Magyarország és világ. Lapok mérete 39x27 cm
17319.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

ca 1910 Neszmély és Zsámbék környékének katonai térképe, vászonra kasírozva 52x38 cm
17320.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ca 1890 Pápa város csatornázásának helyszínrajza. Nagy méretű, kézzel rajzolt térkép. 110x140 cm + Pápa vízgyűjtő területek térképe. 110x70 cm
17321.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Óriási régi térkép tétel: Egy doboznyi térkép a XIX. sz. közepétől leginkább a XX: sz. elejéig: sok litografált térképlap, sok magyar és kevés külföldi katonai térkép az ország minden tájáról, Közel 100 db
17322.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

cca 1928 Albisi Barthos Indár - Dr. Kurucz György: Történelmi Atlasz Magyarország történelmének tanításához. Bp.,én.,M. Kir. Állami Térképészet, 32 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, bejegyzésekkel.
17323.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1942 A Föld zsebtérképe. Bp., Közlekedési-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés.
17325.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

5 db magyar turistatérkép: Aggtelek, Jósvafő, Gerecse, Göcsej, Soproni-hegység, Zempléni-hegység
17326.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

6 db Budapest kerület és városrész térkép, vegyes állapotban
17327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft