https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 208

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1880-1890 Esztergom megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm
1
17340.

cca 1880-1890 Esztergom megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1880-1890 Tolna megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm
1
17341.

cca 1880-1890 Tolna megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1916 Görz (Gorizia) und Gradisca (Gradisca d'Isonzo), olasz front, katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, rajta az I. világháborúra vonatkozó kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, 43x56,5 cm
1
17342.

cca 1916 Görz (Gorizia) und Gradisca (Gradisca d'Isonzo), olasz front, katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, rajta az I. világháborúra vonatkozó kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, 43x56,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
18
 
3 db régi Nagy-Magyarország térkép, rajtuk kézi jelölésekkel, mezőgazdaságra vonatkozó statisztikai adatokkal, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.
1
17343.

3 db régi Nagy-Magyarország térkép, rajtuk kézi jelölésekkel, mezőgazdaságra vonatkozó statisztikai adatokkal, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1918-1928 Nagyvárad (Groszwardein) és Debrecen környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 64,5x46 cm és 62x44 cm
1
17344.

1918-1928 Nagyvárad (Groszwardein) és Debrecen környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 64,5x46 cm és 62x44 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
23 db külföldi várostérkép: Bologna, Cambridge, Kolozsvár (Cluj-Napoca), Nagyvárad (Oradea), Isztambul, stb. Vegyes állapotban.
1
17345.

23 db külföldi várostérkép: Bologna, Cambridge, Kolozsvár (Cluj-Napoca), Nagyvárad (Oradea), Isztambul, stb. Vegyes állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
13 db Falkplan térkép: városok (Madrid, Bécs, Moszkva, stb.), Olaszország, Hollandia. Vegyes méretben és állapotban.
1
17346.

13 db Falkplan térkép: városok (Madrid, Bécs, Moszkva, stb.), Olaszország, Hollandia. Vegyes méretben és állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Az országos főméltóságok területi hatásköre 1366-ban, Nagy-Magyarország térkép, kézi jelölésekkel kiegészítve, lapszéli sérülésekkel, 29x43,5 cm
1
17347.

Az országos főméltóságok területi hatásköre 1366-ban, Nagy-Magyarország térkép, kézi jelölésekkel kiegészítve, lapszéli sérülésekkel, 29x43,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 db katonai térkép: Szabadka (Maria-Theresiopel) + Versec (Werschetz, Vršac) és környéke, 1 : 200.000, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 64,5x46 cm és 67,5x48 cm
1
17348.

2 db katonai térkép: Szabadka (Maria-Theresiopel) + Versec (Werschetz, Vršac) és környéke, 1 : 200.000, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 64,5x46 cm és 67,5x48 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
4
 
cca 1900-1940 Vegyes Itáliával kapcsolatos tétel, 3 db: Carta Ferroviara d'Italia/Carta Ferroviara dell'Europa, szakadozott, 64x52 cm; Róma, Bp., Pallas, 23x29 cm.; Torino, 23x25 cm
1
17349.

cca 1900-1940 Vegyes Itáliával kapcsolatos tétel, 3 db: Carta Ferroviara d'Italia/Carta Ferroviara dell'Europa, szakadozott, 64x52 cm; Róma, Bp., Pallas, 23x29 cm.; Torino, 23x25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Újpest megyei város térképe, 1:10 000, Alumínium Másolat Klösz György, 60×44 cm
1
17350.

Újpest megyei város térképe, 1:10 000, Alumínium Másolat Klösz György, 60×44 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
ca 1910 Vászon katonai térképe. Vászonra kasírozva 54x39 cm. Kistelek, Nagyatád, Szigetvár, Óbuda, Hof-Gastein, Lofer, Ács, Titos, Bicske, Moór Zirc, Lech Thal, Königsberg, Körmöcbánya, 11 db jó állapotban
1
17351.

ca 1910 Vászon katonai térképe. Vászonra kasírozva 54x39 cm. Kistelek, Nagyatád, Szigetvár, Óbuda, Hof-Gastein, Lofer, Ács, Titos, Bicske, Moór Zirc, Lech Thal, Königsberg, Körmöcbánya, 11 db jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
EUR
,
59,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz