Térképek Tételek száma: 208
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3369194
17328
496
Maps
21 db magyar város és település térképe: Albertirsa, Balatonföldvár, Debrecen, Esztergom, stb. 3376907
17329
496
2200
Maps
cca 1880-1890 Leuzinger, Rudolf: Touristen-Karte der Schweiz / Svájc turistatérképe, 1 : 400.000, Bern, Kümmerly & Frey, vászonra kasírozva, 64,5x91,5 cm 3376876
17330
496
Maps
1997 A változó Európa, politikai térkép, EU-csatlakozásra váró közép-európai országok, 1 : 4.000.000, nagyméretű térkép, 107x114 cm 3376878
17331
496
Maps
4 db Amerikai Egyesült Államok (USA) térkép, vegyes méretben és állapotban 3377328
17332
496
3800
Maps
1888 Georg Mayr's specielle Reise- und Gerbirgs-Karte vom Lande Tyrol [...], München, vászontérkép, 72×72 cm 3378747
17333
496
Maps
cca 1930-1940 A Pilis- és Börzsöny-hegység turista térképe. A Magyar Turista Egyesület közreműködésével turista adatokkal ellátta: vitéz Csókakőy (Plökl) Nándor. 1 : 75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, II. kiadás, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 68x46 cm 3378622
17334
496
Maps
1955 A Mecsek turistaút-hálózata, I. Nyugati és középső rész, II. Keleti rész, 2 db térkép, Pécs, Idegenforgalmi Hivatal kiadása, 29x41,5 cm 3378632
17335
496
2200
Maps
1927 Budai hegyek, Kirándulók térképe I. sz., 1 : 37.500, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, 69x49,5 cm 3391334
17336
496
Maps
ca 1910 Vászon katonai térképek. Vászonra kasírozva kb 54x39 cm. Balatonfüred, Tatabánya, Békéscsaba, Orosháza, Sümeg, Kisújszálás, Nagykáta, Tiszaroff, Hatvan, Kaál Jászberény, Eger, Megviselt állapotban 3334550
17337
496
Maps
cca 1910 A Magas-Tátra turistatérképe, 1:50 000, vászontérkép, 51×70 cm 3389671
17338
496
2200
Maps
2012 Autóatlasz, Magyarország 1:200 000; Budapest 1:27 500, spirálozott papírkötés, jó állapotban. 3341573
17339
496
Maps
cca 1880-1890 Borsod megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kisebb lapszéli sérülésekkel, hátoldalán az Ercsi gőzhajót ábrázoló (későbbi) ceruzarajzzal, 36,5x26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft